Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy az Utrogestan...

Lehetséges, hogy az Utrogestan, bármilyen módon, akadályozza a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Az első 2 próbálkozós hónapunkban mindkétszer voltak pozi tesztek, de aztán elhalványodtak, majd megjött. Az orvosom javasolt egy nagy teljes kivizsgálást, de azt mondta várhatunk is vele még, hisz ez csak 2 hónap volt, és ezeket általában 1 év után szokták elvégezni. De kaptam Utrogestant, hogy szedjem a ciklus második felében. 16. naptól szedem is, 2 hónapja, de azóta negatívak a tesztek, nem történik semmi, peidg próbálkozunk rednesen. Az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy valahogy az Utro akadályozza?
2015. jún. 12. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy adta volna az orvos, ha akadályozná?
2015. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben ha peteérés előtt van elkezdve a szedése.
2015. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a görbém... Elméletileg, ebből úgy tűnik, hogy 28-án volt ovum és én 2 nap múlva kezdtem el használni. Akkor nem az volt a baj, gondolom, nem hiszem, hogy kősbb lett volna, hisz, utána egyből felment a hőm, magától.

2015. jún. 12. 14:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Fura egy görbe.. De amúgy igen, így nem az utro okozza az biztos szóval nem gátolhat semmit.

Amúgy meg még lehet pozi a teszted, túl korán kezdtél tesztelni, gondolom a napokban nem várod.

2015. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja már látom hogy holnapra.. Semmi sincs még veszve. Más ilyenkor még egy darab tesztet sem lő el.
2015. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért fura?

Miből veszed, hogy holnapra nem várom? Az én számításaim alapján tegnapra nem vártam.

2015. jún. 12. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen elszámoltam magam, de mégegy nekifutásra is ma jönne ki.

Azért fura, mert ovu előtt is volt 36,8 körüli, azokhoz képest nem ment fel csak 1-2 tizedet. 3-4 tizedet én úgy tudom kellene neki.

2015. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Hat elnezve a gorbedet, szedd csak azt az Utrot!

Jol irtak elottem; alig emelkedet a hod az alapho fole ovu utan. Ez erosen progihianyra hajaz. Valoszinuleg ezert is ment el 2 terhesseged, mert nem volt eleg progid, ami megtartotta volna oket.


Az Utro csak akkor gatolja a teherbe esest, ha az ovu elott kezded szedni.

2015. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a múlthavi Utro miatt magasabb az alaphőm? Akkor tovább is szedtem 1 héttel kb, lehet nem kellett volna, de volt egy pár nem teljesen egyértlműen negatív tesztem megint és nem mertem abbahagyni. De végül szerintem csak szellemcsíkok voltak, vagy nem tudom...
2015. jún. 13. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy szedd, ahogy az orvos eloirta.
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!