Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhenkívüli esetén mire...

Méhenkívüli esetén mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ma reggel volt a műtétem. Második baba lett volna, de sajnos a jobb oldali petevezetékbe ágyazódott be. Mennyit kell várni a köv. próbálkozással? Nehezebb lesz újra teherbe esnem vagy jó esélyeim vannak? Kinek mennyi idő után sikerült a baba műtét után? Jelenleg mozgásra, pisilésre nagyon fáj mindenem. Ez meddig tarhat? Mire leszek újra teljes értékű és tornázhatok, biciklizhetek? Kéne leadnom még jó pár kg-ot, talán rendszeresebb lenne a ciklusom is. Házasélet mikortól lehetséges? Bár jelenleg teljesen más dolgok érdekelnek. 11 hónap után sikerült és így jártam. Nagyon el voltam keseredve. most már kicsit jobb. Más, hogy élte meg? köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 15. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült végül a babó? Nekem fél éve volt méhenkívüli. Sajnos ki kellett venni a jobb petevezetékem... :( Érdekelne, hogy mi lett Veled azóta.

2019. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!