Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hormonvizsgálat a 6. ,20. és...

Hormonvizsgálat a 6. ,20. és a 30. napon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Többé ve próbálkozunk a babával, sajnos eddig sikertelenül. Sok mindent kipróbáltunk már, volt átjárhatóságim, méhtükrözésem, férjemnek spermavizsgálat, stb...

Most dokit váltottam, mert úgy vettem észre, nem vesz komolyan.

Most az új doki közölte, hogy vannak cisztáim , egyből kiírt hormonvizsgálatra. Jövő hét hétfőn kell mennem az elsőre.

Annyi a problémám, hogy hétfőn a 6. ciklusnapomon leszek, igaz, nekem általában 7-8 napig tart a vérzésem az elejétől a végéig.

Mutathat még így is pontos eredményt? Valahol azt olvastam, hogy nem kötelező a 3.-5. napot betartani, a legfontosabb, hogy a ciklus első hetében megtörténjen a vérvétel.


A másik kettő ( 20. napi és 30. napi) vérből mit tudnak megállapítani?

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!


Szép napot! :)



2015. jún. 25. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!