Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! A vizsgálatkérő...

Lombikosok! A vizsgálatkérő lapomon az van írva, hogy HSC v. HSG v. Sófeltöltés. Én úgy értelmeztem, hogy valamelyik ezek közül elegendő. Nektek mindet meg kellett csináltatni, vagy elég volt egy, és melyiket csináltattátok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy egy kell. Nekem hsg volt. A lényeg valószínűleg hogy igazolva legyen az átjárhatóság vagy annak hiánya. Ez ugye sokmindent eldondt. Pl nalunk azt hogy inszeminacio felesleges :)
2015. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Először lenne pár kérdésem, utána válaszolok. :D

1. Mióta próbálkoztok?

2. Miért a felszólítás, h Lombikosok? Mert ha még nem volt meg ez a 3 vizsgálat közül egyik sem akkor még nem szabadna lombikozni...

3. PCO? IR?


Íme az én esetem: egy fiatal, tudatlan kis doktornőhöz kerültem tavaly nyáron 1,5 évnyi sikertelen próbálkozás után. Ő rögtön peteérésserkentő tablettát adott amitől hiperstimulált lettem- majdnem elvéreztem, belsővérzés (a legnagyobb ciszta 12 cm lett). Megjegyzem se az inzulinomnak, se a cukromnak nem járt utána. Akkor még tudatlan kis fruska voltam aki hitt az orvosoknak.

Ez a 3 közül bármelyik elegendő, de a sorreng az általában a HSG és ha az nincs rendben akkor HSC, ha rendben van a HSG akkor nem indokolt.

Én voltam HSG-n. Rengeteg véleményt olvastam itt- nekem nem volt nagyon szörnyű- 100x rosszabbra számítottam, úgyh ha erre mész akkor nem kell félni. Biztos mindenkinek más, meg mindenkinek más a fájdalomtűrő képessége, de tényleg csak pár másodperc az igazi fájdalom. Mindkét oldalon volt egy kis dugulás és látni lehetett mikor átszakadtak- úgyh ezt már sikernek tartom.

Most Szegedre járok dokihoz aki a következő algoritmust adta:

HSG, PCT ha ezek rendben akkor 3 hónap múlva inszem, ha nincs rendben akkor meg lombik. De szerintem ez a "duguláselhárítás" után 3 hónapon belül babás leszek! :D

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!

2015. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálunk a páromnál van a probléma, nálam "csak"annyi, hogy a jobb oldalam nem átjárható sajnos. :(

Azért a Lombiksok felszólítás, mert hozzájuk intéztem a kérdést :)

2015. júl. 30. 09:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: szurkolok!!
2015. júl. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!