Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, akinek gonal f-t...

Lombikosok, akinek gonal f-t kellett szúrnia hány napig adtátok magatoknak? Nekem ma telt le az 5. Nap napi 2 ampullát kellett szúrni holnap mek uh-ra szerintetek kell még kapnom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Holnap leszek a ciklusom 11. Napján
2015. júl. 16. 08:15
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Attól függ, mennyi és mekkora tüszőt látnak UH-n. Elvileg ha jól eltalálta a doki az adagot, azt addig kell szúrni, míg megfelelő méretűek lesznek. akkor abbahagyod, tüszőrepesztő, és 36 óra múlva leszívás.

Lényegtelen, hogy hányadik ciklusnapon vagy, ez most nem természetes, hanem stimulált ciklus, amikor a doki mondja meg, mikor mi lesz, nem a sajt hormonjaid. Ha kell, kiütik őket teljesen, nehogy bekavarjanak. Minden azon múlik, hogy reagálsz a szurikra.

Kitartás, drukkolok! :-)

2015. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen 😊
2015. júl. 16. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 napig szúrtam 125 NE-t, aztán UH és még kaptam 2 napra 125-t. Hogy állsz? Volt már tüszőrepesztő?
2015. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaptam még 3 Napra és ma már jön a tüszôrepi este 21:15-kor 😊 péntek reggel leszívás. Kicsit félek Tôle altatnak
2015. júl. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!