2 körüli THS-re kaptatok gyógyszert?

Figyelt kérdés
2,21 a THS, a többi értékem jó. Erre már kell gyógyszer vagy még belefér? Az endokrinológus azt mondta ez jó érték, de azt olvastam, hogy babához 1 körül kéne legyen. Menjek máshoz? Gyógyszeren kívűl mivel lehetne kicsit levinni?
2015. júl. 17. 12:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem valamivel 2 fölött volt a TSH-m, mindkét gyermekemnél.MIvel én is úgy tudtam, hogy a legideálisabb 1 körül lenne, de az orvos jónak ítélte az eredményt, a magam megnyugtatás aérdekében szedtem gyógygombát, ami a pajzsmirigyműködést is harmonizálja. Ezzel semmit nem veszíthettem, mert az egész szervezet működésére jó hatással van, és még terhesség alatt is lehet szedni. Abszolút nem reklám, csak leírtam, hogy én mit csináltam.


Viszont ezt tényleg csak azért szedtem, mert én is túlaggódtam mindent, és nem volt elég soha, ha egy orvos ezt vagy azt mondta. Mindez nem jelenti azt, hogy az orvosodnak nincs igaza, látod, hogy nagyon sokan egészséges babát szültek jóval magasabb TSH értékek mellett is.

2015. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!