Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » MEB (ha jol tudom mini suction...

MEB (ha jol tudom mini suction endometrium biopszia) volt vkinek? Sikerült utána a baba? Kaaliban lesz.

Figyelt kérdés

#endometrium #mini suction
2015. júl. 29. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem most, a 4. lombikom előtt volt a lombikot megelőző ciklusban 2x. A legelső nekem nagyon fájt, de csak pár másodpercig, pedig magas a fájdalomküszöböm. A második közel sem fájt annyira, az inkább csak kellemetlen volt. Mindenki máshogy bírja, volt, aki meg se rezzent szinte... Ez biztosan méhnyálkahártya függő. Igazából úgy zajlik, mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Felfekszel, ultrahang, majd ha minden rendben, akkor elkezdi, kb. 10 másodpercig tart az egész, közben nekem az orvos számolt, 4x kellett nagy levegőt vennem, majd kifújnom, és készen is voltunk. Utána fél órát pihentem, és mehettem is haza. Viszont nem tudom, hogy ez közrejátszott-e benne, de most sikerült!!! Ráadásul mindkettő megtapadt... :) Nekem a beágyazódással volt eddig problémám, úgyhogy szerintem nálam nagy szerepet játszott. Ha Neked is ott lehetnek gondok, akkor befolyásolhatja! Sok sikert kívánok!!!
2015. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok!!!! :) nekem egy babu mar született lombikkal. 18 honapos. Kistesoert mentünk de nem tapadt meg. Fagyibabo volt. Doki mondta h mivel minden ertekem jo ezt tudja meg tenni. A siker érdekében.

Ha csak rovid ideig faj akkor kibirjuk. A cel érdekében :)

Köszönöm!

2015. júl. 29. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt kérni lehet? Mitől függ, hogy kinél alkalmazzàk ezt az eljàràst? Mennyibe kerül?
2015. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kértem. Doki mondta hogy ez lesz. Hogy mennyi nem tudom. Annyit mondtak kb 100 lesz összesen. De még lehet hogy tbs lesz.
2015. júl. 29. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Sikerült a baba a biopszia után? Nagyon fájt?
2021. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Igen sikerült. Most nyáron lesz öt éves :))
2021. jún. 3. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál:) Nekem is most lesz majd júliusban vagy augusztusban.
2021. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!