Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valaki a Mens Mentisben...

Volt valaki a Mens Mentisben az "új" endokrinológus doktornőnél, Dr. Nádory Évánál? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés

Első vizsgálatra mennék hozzájuk, minden előzetes laborvizsgálatot megcsináltattam, így "kiértékelésre" szerettem volna menni valamelyik endokrinológusukhoz. Sajnos azonban októberig minden időpont foglalt, viszont az adminisztrátor felajánlott egy időpontot Nádory doktornőhöz, mert hozzá volt szabad szeptemberben, ezt elfogadtam. Azonban most próbálom kideríteni, hogy "ki is ő", és a Mens Mentis facebook oldalán (a honlapon nincs is róla semmit) annyit írnak róla, hogy

"dr. Nádory Éva doktornő egy új kolléga, aki abban segíti az orvosok munkáját, hogy az első viziteseket gyorsított ütemben fogadja, a hozott leleteiket és anamnézisüket áttekinti, majd eldönti, hogy milyen vizsgálatok szükségesek még.

Második lépcsőben, a vizsgálatokat követően a páciensek Tűű doktornál vagy Breyer doktornőnél folytathatják. "


Tehát akkor ő nem is fog véleményt mondani?? Valakinek van valamilyen tapasztalata?



2015. aug. 6. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A Mensmentisben mindenki jó, jó kezekben leszel.
2015. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!