Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnatok nekem tippeket adni...

Tudnatok nekem tippeket adni mensi meghozasara (3 honapja semmi)?

Figyelt kérdés

PCOS-em van es csinalom a dietat es sportot es az avivat is, de meg semmi. Mar nagyon jo lenne ha lenne legalabb egy mensi.


Ilyen 3 honapig semmi meg sosem volt. Mindig volt mensimcsak hosszuak voltak a ciklusok. Vajon most mi a baja?



2015. aug. 8. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jelenti, hogy baja van, sőt. Nálam akkor kezdődött a beborulás, amikor elkezdtem a diétát, sportot, és elkezdtek javulni az értékeim. A jelentős javulás előtt volt egy mélyzuhanás a tünetekben, még a hajam is jobban hullott, stb. Aztán egyszercsak kivirult minden. Ha beállított diétát tartasz, nem csak nagyjából és a sport is pulzuskontroll mellett korrektül van összerakva, akkor menni fog! Légy türelmes önmagadhoz. Bár mindenki hármas kezelésről beszél, tudnod kell, hogy ez valójában 4-es kezelés. A lelki egyensúlyt legalább olyan fontos megtalálnod, mint a testit. Nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=0Ihfs_qSMvQ

2015. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Reflexológia, akupunktúra.
2015. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen a lelki reszet is csinalom. Jogazok, meditalok es igyekszem nem stresszelni. Valamint a dieta ota jobban is alszok. Fel 10 kor mar kidolok es reggel 6-7-ig. Regen meg honapokig par orakat aludtames orakig tartott elaludni es abbol is felebredtem tobbszor egy este. :S


Erzem a jotekony hatasat, csak a mensim is jo lenne, ha visszaterne.

2015. aug. 8. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy akkor! :) Már csak egy kis türelem! :) Jönni fog a mensi is! :)
2015. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2015. aug. 8. 17:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szedj D vitamint.
2015. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen a d vitamin florsav c vitamint ezeket szedheted! az orvosomnak ugyan ezt mondtam el én is. egy év alatt fogytam 12 kilót javulnak az eredményeim, menzi katasztrófa! a doki erre, de hisz több éven keresztül romboltam a szervezetem, igaz hogy egy év alatt sokat javultam, de időre van szüksége a szervezetnek, hogy feldolgozza átálljon, gyógyuljon. kitartást és mindig a cél lebegjen a szemed előtt, miért is csinálod.
2015. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mentek a zöld kezek. Akkor nincs mit tenni, mint várni.
2015. aug. 9. 17:34
 9/14 anonim ***** válasza:
kitartást, meglátod, be fog állni! Én is erre várok hogy javuljanak az értékeim. igaz én türelmetlen voltam valami még nem stimmel nálam igaz össze vissza megjön ennek eredménye két missed ab. még ezt is felkel dolgoznom, hogy két gyereket elvesztettem, nem csak azt hogy még mindig küzdök hogy beálljon már végre.
2015. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat! Nagyon sajnálom a veszteségedet. Szegénykém! Igen a türelmemet meg javítanom kell.


Nem is az, hogy mar terhes is akarok lenni, bár igen. De legalább lehetne mar igazán próbálkozni és izgulni, mint minden normális párnak. Mert így elég lelombozo, hogy esélyünk sincs. :(

2015. aug. 9. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!