Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok erről a görbéről?

Mit gondoltok erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]


A luteális fázisom mindig 17 napos. Most volt az 5. dpo-n egy kis barnázásom de fehérneműn nem látszott csak wc papíron. Lehetséges hogy nem is volt ovulációm? Miért megy lefelé a hőm ahelyett hogy felfele menne? Palástfű teát szoktam inni napi 2x és progeszteron krémet is használok



2015. aug. 18. 17:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ma reggelre így felugrott :) és ma kellene nem megjönnie de semmi jele egyenlőre. Holnap szerintem csinálok egy tesztet.

2015. aug. 25. 07:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Szuper!!!! :-))) Írd meg mindenképp mi lett...
2015. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nos 1 napja késik. Csináltam egy x-epil tesztet éééés szinte alig látható második rózsaszín csík van rajta. De! Addig amíg nem lesz ugyan olyan erős mindkét csík én nem könyvelek el semmit majd két nap múlva csinálok újat :)) és az a legszebb, hogy holnap leszünk 4 évesek a párommal ha pénteken rendesen látható pozitív lesz megkapja ajándékba :)))
2015. aug. 26. 10:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Szuper!!!! drukkolok :-)
2015. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!