Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli intézetbe készülünk....

Kaáli intézetbe készülünk. Októberre van időpontunk. Vérvételek pl. hormonok meghatározásához, HIV, hepatitis szűréshez, citológia levétele, ezek elvégezhetőek rendes nőgyógyászomnál is? Illetve vérvételre akár a háziorvosom is elküldhet?

Figyelt kérdés
Rák szűrés meg volt,illetve a citológia is meg volt vele együtt csak nem tudom hogy ezt elfogadják-e októberben. 4 hónapos lelet. Köszönöm.
2015. aug. 19. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szeptemberben csináltass egy újat biztos,ami biztos

Hormonokat szerintem a háziorvos is nézhet,illetve SZTK rendelésen is kiírják a labort

Jól teszed,ha már kész leletekkel mész oda,így megspórolsz egy felesleges kört

2015. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A rákszűrés 1 évig jó a többi fél évig! HÍV,HEPATIS adnak a kaáliba beutalót! a 3 és 21 napi vérvételre nőgyógyász adhat csak beutalót!

2015. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.nem tudok kész leletekkel menni mert állandó gyógyszereket szedek amiket ezután kezdenek el még leállítani.nem tudjuk még mennyi időt vesz igénybe míg kiürül a szervezetemből. a neurológusom azt mondta lehet 3 hét de lehet 3 hónap.folyamatosan fogják nézni a vérben.de együtt működnek a Krizsán Doktornővel.Csak kíváncsi voltam hogy ezek költsége is terhel majd vagy mentesülök alóla.de ezek szerint mentesülök.ennek felettébb örülök :D

Kedves utolsó: a te szavaidból úgy tűnt nekem igen jártas vagy a dologban.szintén kaális?

2015. aug. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!