Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mens mentis? Hogyan zajlanak...

Mens mentis? Hogyan zajlanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Nem voltam meg nogyogyasznal, csak tudom, hogy vmi nagyon nincs rendben. Bemehetek a mens mentishez mindenfele korelozmeny es papir nelkul is? Nogyogyaszhoz jelentkezzek be? Kit ajanlanatok? Es omajd vegigkuld laboron, belgyogyaszon...stb? Es ha pl a nogyogyasz elkuld a belgyogyaszhoz akkor oda kulon bejelentkezek es ott is fizetek ugyanugy? Nektek kb mennyibe kerult mikorra kiderult, hogy mi lehet a baj?

Tudom, hogy most egy kicsit szedett vedett amit irtam, de elegge stresszes vagyok!

Es nagyon halas lrnnek, ha megirnatok nalatoo mi hogy ment!

Elore is koszonom szepen!



2015. aug. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak veled,ha nincs időpontod. Viszont nem is egyszerű kapni. Én anno december-január környékén hívtam őket, és áprilisra tudtak volna időpontot adni. De pont terhes lettem, így nem kellett.
2015. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Breyer dr.nőnél kezdtem. Ő mondta, miket kér, azokat megcsináltattam. Az első labor és 30 perc beszélgetés után meg volt a gond. Ennek 3 éve. Azóta 2 gyermekünk is lett. Lehet, hogy várni kell. De megéri. Előtte 4 évig nekem csak vállrántás jutott az sztk-ban. Néhány hónap semmi ahhoz képes milyen jó helyre kerül az ember!
2015. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!