Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3. napi hormonsorom eredményei...

3. napi hormonsorom eredményei milyenek lettek?

Figyelt kérdés

Természetesen orvoshoz is megyek, de meg kell várni a 21. napi progeszteron vérvételt, és annak eredményét, hogy együttesen kiértékelje. Addig pedig kíváncsi lennék, hozzáértőbb személyek véleményére a 3. napi hormonsoromról:


TSH: 3,619 uIU/ml

Tesztoszteron: 0,4 ng/ml

FSH: 6 mIU/ml

LH: 2,8 mIU/ml

Prolaktin: 21,7 ng/ml



A lelet szerint minden értékem "Valid", de olvastam már többször, hogy aki babát szeretne annak például az TSH szintje 1 körül kellene, hogy legyen. Babát szeretnék, 10 hónapja próbálkozunk, orvoshoz azért mentem, mert a 28 napos ciklusaimnak általában 16.napon van ovulációm, így csak 11 napos a luteális fázisom. Mivel évekig fogamzásgátlót szedtem, beutalt vérvételre.


Köszönöm szépen, ha nálam hozzáértőbb személyek véleményezik a leletemet!



2015. szept. 15. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
TSH bizony magas!
2015. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A TSH tényleg magas. És az LH-FSH aránynak is 1 körül kell lennie ahhoz,hogy minden rendben legyen.Mondjuk az FSH nem extrémen magas,de jóval több,mint az LH.
2015. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen jelezni fogom az orvosomnak ezt a két észrevételt.


Kérdés, hogy hogyan tovább. Remélem beutal endokrinológushoz.

2015. szept. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!