Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olyanról, hogy valakine...

Tudtok olyanról, hogy valakinek a kombinált teszt rossz eredményei mellett mégis egészséges kisbabája született?

Figyelt kérdés
A kérdésem pusztán elméleti, nem érint, és nem is szeretnék arról vitatkozni, hogy vállaljanak az emberek beteg babákat, vagy sem. Tényleg csak az érdekelne, hogy van-e olyan, vagy ismertek-e olyat, aki a rossz eredmények ellenére mégis kihordta a terhességét és a babája egészséges lett? Köszönöm a válaszaitokat.
2015. júl. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, nálam a 3,6 mm-es tarkóredő miatt lett rossz a kombinált teszt eredménye, a véreredmények jók voltak, csináltak cvs-t, egészséges kisfiam született 35+6 hétre
2015. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sógornőmnek 1:75, másik sógornőmnek 1:25 lett a Down-kór eredménye. Mindketten amniocentézisre mentek, egészséges gyerekük született.
2015. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem ha valakinek rossz lesz az eredmény, akkor valószínűleg vállalja az aminocentézist (bocsi ha rosszul írom) és akkor tudja hogy beteg lesz-e vagy sem. Szóval pusztán egy rossz kombinált tesztre senki nem szakítja meg a terhességét, hanem tovább vizsgálják. Mondom, szerintem.
2015. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Nagyon pontatlanul tettem fel a kérdést, igazából úgy értettem, hogy a kombinált és integrált tesztek után volt- olyan, aki nem vállalta pl. az amnio. kockázatait, kihordta a terhességét, és egészséges lett a babája.


Jó olvasni arról, hogy volt ilyen.)

2015. júl. 27. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sokkal gyakrabban megesik, minthogy kiderül, hogy tényleg beteg a baba.
2015. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ikrekkel voltam várandós. Nem vállaltam az amniocentézist. Elmentünk egy professzorhoz uh-ra, ő nem látta a kockázatot. Első vérvètel után negatìv eredményem lett down-ra, a második eredmény lett pozitív. Egészségesek a gyerkőcök.
2015. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek 1:17 (31 éves), másiknak 1:38 (29 éves), harmadiknak 1:61 (31 éves). Mindhárman elutasítottak bármiféle további vizsgálatot, mert mindenképp meg akarták tartani a babájukat. Mindháromnak egészséges kislánya született. Az első kettőnek idén januárban, a harmadiknak idén májusban. Szóval ennyit ezekről az arányszámokról.
2015. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!