Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van meg valakinek valami ötlete?

Van meg valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Kicsit tanacstalan vagyok. Valoszinüleg sosem lehet gyerekünk, senki nek tudja miert. Minden eredmenypnk mintaszerü. Megvizsgalt egy vagon nögyogyasz, ferjemnek volt vagy 4 spermiogrammja, voltam endokrinologusnal ( a sokal altal istenitett Mensmentisben), vizsgaltak halom mindenre ( hormonpanel kb 400x, IR, minden, kiveve talan az immunologiat es a veralvadast). Addig jutottunk, hogy az elso lombik sikerült, az ötödik heten elment a baba. A fagyasztott nem sikerült. Többre egyelöre nem akarunk menni. ( Nem latom ertelmet, nem sikerülne ugysem, a munkahelyemen meg mar kerdezgettek, hogy mi ez a sok hianyzas). Pszichologushoz nem megyünk, kidobtunk mar pont eleg penzt... nem hiszem el hogy egy pszichologus segiteni tudna.

Igazabol en mar beletörödtem, hogy egy orvost se erdekel mi van velünk, es senki sem akar segiteni. Meg azt is elfogadtam, hogy nekem sosem lesz gyerekem. Csak ma valahogy eszembe jutott, hogy hatha valakinek meg lenne egy tippje, amolyan utolso probalkozas jelleggel.


2015. szept. 22. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez jött be :-). Amikor már jó pár hónapja barátkoztam a gondolattal, hogy gyerek nélkül fogom leélni az életem (korábban ezt abszolút elutasítottam, el se tudtam képzelni, hogy ne legyek anya), akkor fogant meg a fiam.
2015. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig az immunológia pont nagyon fontos lenne. Nekem több olyan ismerősöm is van, ahol ott volt a kutya elásva, és ez állt a sikertelen próbálkozások és lombikok mögött.
2015. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es hol lehetne az immunologiat megcsinaltatni? Nem tudod veletlenül?
2015. szept. 22. 15:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg mennyibe kerül? :)
2015. szept. 22. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk egy kicsit makacsabbak voltunk, 20 évig lombikbébiztünk, több kevesebb megszakítással. Voltunk vagy 12 beültetésen. Egy családiház árát elköltöttük már hormonra, vizsgálatra, kezelésre. Aztán 7 éve értesített bennünket a Kaáli, hogy valami új technikát is alkalmaznak, hogy valami bemetszést ejtettek az embrió bizonyos állapotában, beültetés előtt. És jó eredmények vannak, próbáljuk meg.

Most 6 éves a fiam :-)


[Egy 54 éves apuka :-) ]

2015. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm rengeteg jót 8és csak azt) hallottam már itt a Kaáli Intézetről...
2015. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A Kali intezet nekünk nem jatszik, a legközelebbi is kb 500 km-re van. :(

Amugy az a technika az AHA ( assisted hatching ). Probaltuk a fagysztottt beültetesnel. Nem tapadt meg.

2015. szept. 22. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értek a témához, de a véralvadáson megakadt a szemem. Van egy távolabbi ismerősöm, évekig próbálkoztak, volt több sikertelen lombikjuk, egyszerűen nem jöttek rá, hogy mi lehet a baj. Végül kiderült, hogy valami véralvadási gondja van, amit gyógyszerrel kezelnek, és végül spontán megfogant a baba.

Sajnos részleteket, hogy mi is volt pontosan a gond, nem tudok, csak arra akartam kilyukadni, hogy annak az 1-2 dolognak, amit még nem néztek, utánajárnék a helyedben, hátha ott van a kutya elásva.


Sok sikert, akárhogy is alakul ;)

2015. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor lehrt ezt a kettöt meg megnezetrm valamikor ( csak tudnam kihrz forduljak, csalodam eddig minden orvosban), aztan meglatjuk. Köszi a valaszokat.
2015. szept. 22. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Immunológia, ahol mi voltunk, Ő a zalaegerszegi megyei kórházban rendel, Dr. Kovács Mónika

Itt találod, hogy milyen jellegű immunológiai problémákkal foglalkoznak:

[link]

Kórház telefonszáma: 06-92-507-500 és kérni kell Kovács Mónikát

Ha ide akarsz menni, akkor a háziorvostól kell kérni beutalót és TB alapon megy, nem kell fizetni, de ezt a dokinő úgyis elmondja.


Nálunk ez sem segített, de tény, hogy sok olyan pár volt már nála, akiknél semmit nem találtak és az immunológiai vizsgálatnál derült ki, hogy van valami gebasz, amit gyorsan orvosoltak és lett is baba.

2015. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!