Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap/ma kellett volna megjönnie. A hőm még sosem volt ennyire fent ilyen sokáig. Ovu után 2 nappal a tüszőm még csak 8 mm volt, a doki azt mondta hogy esélytelen ez a ciklus, de még nem jött meg. 3. napja barnázok, mensi előtt 1 napig szokott lenni, de utána megjön rendesen.

Ti mit gondoltok?


2015. szept. 23. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezt lehagytam, ez a ma reggeli tesztem, 10-es, negatív.

[link]

2015. szept. 23. 17:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Ovu után tüsző? Ezt nem értem! Ha tüszőt látott, akkor nem volt ovu. Egyébként az eleje elég cikk-cakkos, és én az ovut sem feltétlenül oda tenném,hanem 20. napra.
2015. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, bocsi, 1 db 8 mm-s petesejt volt, és sok kis tüsző a petefészekben. Az ovu biztos, ovuteszttel néztem.
2015. szept. 23. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is a 20.napra tenném az ovut,akkor viszont a 9.DPO-n vagy és korán teszteltél.Viszont a barnázás szerintem nem jó jel.
2015. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A hőm még sosem volt ennyire fent ilyen sokáig."


A hőnek ovu után minimum 10 napig fent kell lennie, átlagosan 14 napig.

Neked 20. napon volt ovud (hő és teszt alapján is), azaz csak a 9. dpo-n vagy. Egyrészt korai a teszt, másrészt ebből még bármi lehet, egy nem terhes görbének is pont így kell kinéznie eddig.

2015. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sok kis tuszod van, akkor pcos vagy es nagy valoszinuseggel IR-es. Akkor pedig hiaba lh tesztelgetsz, mert az eltolodott hormonok miatt fals lesz a teszt is. Ha volt is repedes, en is a 20. Napra tennem, tehat a 9. Cn-on jarsz, tehat meg barmi lehet.
2015. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs PCO-m, a dokihoz emiatt mentem el, de azt mondta, hogy nincs cisztám. Az a baj, hogy a jobb petefészkem alig működik. Következő ciklustól kezdem a Clostit, ha az nem sikerül akkor tüszőrepesztőt is kapok hozzá másodjára. De cisztám szerencsére nincs.
2015. szept. 23. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is a 20-21. napon lehetett az ovud
2015. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!