IR milyen hamar rendezodhet?

Figyelt kérdés
Ha hasonló cipőben jártok légyszíves segitsetek. Mebnyi idő alatt rendezodtettek h.sikerult végre a baba. Ha pedig még probalkoztok irjuk meg tapasztalatainkat ki mit hogyan csinál. 2x fél meforalt szedek 2x1re kell majd emelnem. Köszönöm
2015. okt. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mire vagy kíváncsi? Bármiben segítek! :)
2015. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mindenre ami csak ezzel kapcsolatos. Mit eszel mikor mennyit. Milyen problemaid vannak voltak? Gyógyszer mellekhatas? Mikorra lehet rendezodni illetve teherbe esni ha minden ok? Ilyenekre. Köszönöm szépen! :-D
2015. okt. 3. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
En a gyogyszer es dieta elkezdeset koveto hatodik honapban terhes maradtam, noha egy honappa azelotti cukorterheles kontrollon rosszabbak lettek az eredmenyeim, mint amivel indultam. Ezert mas gyogyszert kaptam, es azzal sikerult. Nalam a mensi es peteeres gondok a kezeles elkezdesevel azonnal rendezodtek, rogton visszaallt 27-29 napra, kovetheto peteeressel. Szules utan mar nem szedtem a gyogyszert viszon a dietaval azonnal visszafogytam, sot tovabb is, majd mikor gy dontottunk, hogy johet a harmadik, a masodik honapban terhes lettem csak dieta es sport tartasaval ;-)
2015. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Juj az nagyon jo orulok neki. Mi mar 6eve pròbálkozunk ketszer vetèltem el. Mult hònapban derült ki az ir. Peteèrèsemmel baj volt nem repedt meg a tüsző. Most 3hetig menstrualtam elotte mikor elmult kovetkezo hètre ujra megjött ès az is 11napig tartott. 3hete csinálom a diètát 6,7kg ot fogytam. Remèlem továbbra is mennek majd le a kilók.
2015. okt. 4. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hány gramm cht eszel egy nap?
2015. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!