Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első babánk hamar megfogant,...

Első babánk hamar megfogant, most viszont lassan egy éve nem akar összejönni, mi lehet a baj? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Kisfiam a 4. próbálkozós hónapban jött össze, most viszont már egy éve, hogy próbálkozunk a kistesóval és mégse jön össze.Nem értem, mi lehet a baj. Szabályos a ciklusom.
2015. júl. 5. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem lányom 2. hónapban összejött. A kistesóval most vagyok 16 hetes, de több mint 1 évig nem jött. Először én szoptattam, nekem hatott a dolog, volt ciklusom de nem estem teherbe, majd 10 hosan levált, de volt tejem méf fél évig igy nem jött a dolog össze. Most sikerült március végén. Már "feladtuk"
2015. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi gyermekünk spontán fogant szép egészséges hálásak vagyunk érte,de a ksitestvér 4éve várat :( utolsó két évben 3 spontán vetélésem történt :( válasz nincs miért.Hormonok,IR,apuci ok.
2015. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első baba nekünk is a 4.hónapban jött össze, a másodikra viszont 17 hónapot vártunk (ebben voltak sikertelen inszeminációk is, végül spontán sikerült), a harmadik pedig a 2. hónapban sikerült!
2015. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!