Lombikosok! Van itt olyan, akinek nem sikerült a stimuláció? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy olyan, mintha nem is kaptam volna az inekciókat. Az is lehet, hogy rosszul adtam be. Valaki tudna tanácsot adni? Ma állították le a.stimulációt, azt mondták, így nincs értelme folytatni.
2015. okt. 12. 16:33
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Mit szúrtál, mennyit, miből gondolod hogy rosszul adtad be?

Néztek-e neked valaha AMH-t?

Lehet hogy csak nehezen vagy stimulálható. Gondolom akkor legközelebb nagyobb adag hormont kapsz, vagy további kivizsgálásra küldenek. Te most nem tudsz tenni semmit, csak várni.

2015. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AMH 5 felett volt. Az orvos mondta, hogy az is lehet, hogy rosszul adtam be. Merional, fostimon, gonapeptyl volt.
2015. okt. 12. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is állítottak már le stimulációt,mert nem jól reagáltam a szerekre. Nem hiszem ,hogy nem jól adtad be a szurikat... Hányadik stimulálásod? Lehet nem volt elég a dózis,vagy egyszerűen ez egy ilyen hónap(sajnos előfordulhat). Én is rettentően megijedtem ,mikor ez történt,de a következő hónapban újra kezdtük és akkor már voltak tüszőim.
2015. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!