Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clomid (clostybegy) tapasztala...

Clomid (clostybegy) tapasztalatok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Nemsokara kezdem a clomid honapot, de meg a mensim is meg kell elotte hozni.


Nektek hasznalt? Fel eve nem volt ovum PCOS miatt.

Csak 4 honapig szabad szedni, van akinek nem jott ossze 4 honap alatt?

Utana mi kovetkezik? Mik a tapasztalataitok vele? Ti nem feltetek, hogy harmas ikrek lesznek? A kettes meg nem is baj.


Barmilyen eszrevetelt tapasztalatot szivesen olvasok!


2015. okt. 13. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ez volt az első clostis hónapom - évvek ezelőtt volt még-, hétfőre nem vártam,de már egy héttel ezelőtt pozi lett a tesztem és biztos középidős peteérésem volt. nekem PCOS nincs,volt is rendes peteérés,de mégsem az igazi. nekem eddig szinte csak spontán ikerterhességeim voltak, félünk is,hogy esetleg 3an lesznek :D idén két missed ab-om volt,mindkettő ikerterhesség. az évekkel ezelőtti clostis ciklusból 3at csináltam végig, akkor egyszer sem teszteltem pozit. closti mellé fontos a progeszteronpótlás,mert vékonyítja a méhnyálkahártyát.

az évekkel ezelőtti clostis hónapokban max 2-3 petém ért. a mostaniban pedig 5 db ( a balban 3 db, a jobbban 2 db), és ez az 5 szemes dózis volt.

2015. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!