Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Policisztás petefészkem van,...

Tunnderr kérdése:

Policisztás petefészkem van, és pozitívat teszteltem (nem halvány). Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt volt egy missedAB-om, tavaly pedig egy csaszarom de kisbabánk sajnos nincs. Fél éve kiderült, hogy policisztás petefészkem van, semmi egyéb tünetem nincs,nem vagyok túlsúlyos sem. Nagyon szeretnénk már babát, és nem volt könnyű idáig az út. Annyira reménykedek...

2015. okt. 18. 08:24
 1/7 Laura84 válasza:

Nekem is ezt diagnosztizálták, de a leleteim rendben voltak. Én hosszú ideig szedtem a fogamzásgátló tablettát.

Spontán estem teherbe mindkétszer :)

Jelenleg 7 hetes vagyok :)

Drukkolok!

2015. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
nézd meg,hogy erősödik-e holnapra.ha a ciszták okozzák akkor egyforma.
2015. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

A pozi teszt az pozi teszt. :-)

Amit magadért és a babáért megtehetsz, hogy figyelsz a szénhidrát bevitelre. Esetleg kérj segítséget dietetikustól.

Egyébként hatalmas gratula! :-)

2015. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.:-) Úgy néz ki tényleg kismama vagyok, a harmadik teszten a tesztcsik egyenlő erőssegű a kontroll csíkkal. Gratula neked is első válaszoló! November. 3-án megyek dokihoz.
2015. okt. 23. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
gratulálok:)
2015. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laura84 válasza:

Gratulálok én is neked!

Figyelj oda az étkezésre és mozogj amennyi jól esik.

Mi nemsokára töltjük a 10. hetet :)

2015. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Mostmár betöltöttük a 12. Hetet. Minden kismamának Boldog babavárást!
2015. dec. 15. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!