4,9-es TSH-t (4,2-ig ok), mennyi idő alatt lehet beállítani? Volt olyan, aki nem kapott rá gyógyszert? Nektek hogy alakult, magasabb lett?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem OK 4,2-ig se, ha babát szeretnél!!!! Babához 1-2 közöttinek kell lenni. Én már 2,5-re Letroxot kaptam, szépen levitte 1,5 körülire, évek óta rendben is van.
2015. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, babához 1 körüli értéknek kell lennie, még a régimódik dokik is azt mondják, hogy max 2,5, de egy jó endokrinológus tuti ad rá gyógyszert, és leviszi 1-2 közöttire, hogy ha babát akarsz. Ennyivel össze sem fog jönni talán, vagy ha igen, akkor nagyon magas a vetélés esélye.
2015. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez abszolút egyéni, mindenkinek más az "alapállapota". Nekem pl 3-4 körül még totál jók a hormonszintek, mikor erre gyógyszert kaptam nagyon látványosan fogyni kezdtem (eleve vékony vagyok). Szóval a hormonszintek is kellenek hozzá, hogy tudjuk ez nálad mit jelent. Valószínűleg azért kell rá egy kis gyógyszer.

Első terhesség előtt 4 körül volt, nem szedtem gyógyszert, első trimeszterben már 6 fölött volt, de a hormonok még mindig totál jók voltak, nem szedtem gyógyszert, a gyerek teljesen egészséges.

2015. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem sincs semmi tünetem, én is vékony vagyok, T4 is ok. Jövő szeptemberben szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával, de a doki ezt nem tudja, szerintem azt hiszi, hogy tervben sincs.

Februárban megyek vissza kontrollra, remélem, nem fog addig nagyon elszállni, vagy ha el is száll, szeptemberig be lehet állítani.

2015. okt. 25. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A testvéremnek 7O körül volt mikor teherbe esett,az orvos azt mondta,h el kell vetetni,elment másik orvoshoz,azóta lassan 4 éves a kislány,úgyhogy ez mindenkinél más.
2015. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4.57-ről indult a tsh-m, kaptam L-thyroxint, és össze-vissza ugrálnak az értékeim sajnos :( Egyszer már lenn volt 2.7-en, aztán visszaugrott 3.3-ra :(
2015. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat, ez nem tul jo hir. :(

Miota probaljatok beallitani? Mennyi gyogyszert szedsz? Van mas endokrin betegseged?

2015. okt. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!