Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Görbés kérdés, szerintetek...

Görbés kérdés, szerintetek van javulás?

Figyelt kérdés

pcos vagyok, megneznétek a múlt havi és a mostani görbém? Magasabb most az alaphőm, ez javulást jelent? (3 as kezelést végzem)

Ez a múlt havi

[link]

Ez a mostani

[link]


2015. okt. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A closty okoz alaphő emelkedést.

Láttam előző hónapban is szedted. Lehet most jött ki ez a hatása.

2015. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖszi igen, most is szedem. Múlt hónapban csak napi 1 et szedtem mosT 2x1 et, van még remény a peteérésre?
2015. okt. 30. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen még csak a 14. dpo-n vagy!

Nekem amúgy is a 15-16-on szokott lenni PCOS nélkül. Múlt hónapban is volt peteérésed. Csak szerintem nem jó helyre húzta a ciklus. Én a 40. ciklusnapra tenném az ovut.

2015. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, nem 14. dpo, hanem 14. ciklusnap. Már keverem a szezont a fazonnal:)
2015. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 40. Napon a norcoluttól emelkedett meg a hőm, nem magamtól sajnos, így nem hiszem, hogy volt peteérés. Orvos javaslatára szedtem be természetesen.
2015. okt. 30. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah...ez nem tudtam. És nem ulrahangozott az orvos, hogy lássátok milyen hatással van a closti a tüszőkre?
2015. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, Nem uhzott, majd most megyek vissza ha nem jön meg a mensim, vagy babával, vagy anelkül. Kis dózissal kezdtÜk mult hónapban, hogy szokja a szervezetem. Azt mondta hogy ő nem fog lehúzni azzal, hogy hetente nezegetjük a tÜszőket, mi t ahogy sok más orvos teszi a potya uhpénzért, mert Barmikor érhet tüsző, és akár 2 naponta is nezegethetne....azt mondta ha kellemetlenül szúrna a petefészkem, akkor hivjam fel, de ilyen nem volt se a múlt hónapban, se most...szóval Majd moSt fog megnézni a ciklus végen
2015. okt. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!