Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok Vas megyében jó...

Tudnátok Vas megyében jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat, aki pl. hajlandó egyből megnézni, progeszteronhiány miatt nem jön-e a baba nálunk, mert én a jelekből arra tudok gondolni, tehát mindenek előtt ezt kéne megnézni.

Főleg Szombathely érdekelne, akár magánrendelés is.


2015. nov. 2. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek voltak/vannak teherbeesési gondjaik, és valóban jó kezekben voltak ilyen téren is az orvosnál, komolyan kezelte a dolgot.
2015. nov. 2. 15:20
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

Dr. Varga Kornélt tudom jó szívvel ajánlani. Volt némi előéletem, kétszer is Clostival estem teherbe, de miután a második missed ab lett, pár hónapra rá belekezdtünk nála a meddőségi kezelésbe. Kapásból elküldött engem ciklus elején és második felében hormonális vérvételre, a páromat vérvételre és andrológiára. Csinált átjárhatósági vizsgálatot. Utrogestan-t alapból felírt closti-s hónapban. Inszemen is voltam nála. A végén sikerrel jártunk, igaz, hogy közel másfél év kellett hozzá.

Én privátban jártam hozzá, de a kórházban is a "védőszárnyai" alatt voltam többször is, megbízható, jó orvosnak tartom.

2015. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Ahogy így utánaolvastam neten gyorsan, nem csak te dicséred őt.

Meg tudnád mondani, hogyan rendel magánban, illetve kórházban? Magánban milyen egyszerű hozzá bejutni, mennyi a várakozási idő? Milyenek az árai?

Milyen publikus számon lehet hozzá bejelentkezni?

2015. nov. 2. 15:45
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
A részleteket megírtam priviben.
2015. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!