Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet, hogy a stressz miatt...

Lehet, hogy a stressz miatt nem sikerül?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk, és vagy 4 hónapja kezdtünk nagyarányú felújítás-bővítésbe a házunknál úgy, hogy végig bent lakunk.

Én itthonról dolgozom 8 órát, és közben pesztrálom a munkásokat, takarítok, ügyintézek. Zaj, jövés-menés, kosz, por, újabb és újabb problémák, gyomorideg - aki építkezett már, annak kár magyaráznom. A személyes szféránk romokban, alig van lakható helyisége a háznak, ha egész nap takarítanék, az se lenne elég.

Mindketten feszültek vagyunk, a férjem különösen túlhajszolt, de engem is meglehetősen megvisel lelkileg, hogy nincs nyugalom.

Békés, csendes élethez szoktam, nagyon szeretek itthonról dolgozni, egyedül lenni. Hát ez most teljesen felfordult.

Ennek is lehet szerepe abban, hogy eddig nem sikerült megfogannia a babának?


2015. nov. 11. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
7%
Én egy forgalmas étteremben dolgozom szakácsnöként, stressz, meleg, napi 10 óra munka, ácsorgás. A babaprojecten vagyok a párommal,szeptember óta és még nincs baba. Ma is negativat teszteltem. De Ami a másik fontos tényezö, AZ életkor. Hány éves vagy? Én 35, a párom pont 50. Ja, és használtam ovulációs teszteket, pontosan akkor voltunk együtt, mikor a teszt pozitivat jelzett. A pozitura viszont rossz volt, én voltam felül és mikor elélvezett, szinte AZ összes kiskatona kifolyt és a takarón végezte. Ujjal felnyúltam és alig maradt Benn vmi. Most azon agyalok ez miatt nem jött össze a baba vagy a meló miatt....igaz, még csak 3.hónapja vagyunk a baba projecten.....
2015. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézus, remélem az első hozzászóló nem gondolta komolyan hogy ujjal felnyúlkálva megállapírja hogy maradt-e sperma a hüvelyben... Bármilyen pózban teherbe lehet esni és csak a felesleg folyik ki.


Ha még csak fél éve próbálkoztok az nem túl sok idő, az is lehet hogy szerepet játszik a stressz is, de az is lehet hogy eddig csak nem volt szerencsétek, esetleg más baj is állhat a háttérben, de korai még ezzel foglalkozni.

2015. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!