Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic és Femibion szedése...

Manika7777 kérdése:

Inofolic és Femibion szedése együtt?

Figyelt kérdés
Párommal mindent megteszünk a baba megfogantatásáért, ugyanis túl a 2. laparoszkopia után (endo miatt) nem sok esélyt látnak az orvosok a természet után történő teherbeesésre. Kaptunk 3 hónap esélyt,ha nem sikerül lombikra kerül sor. Femibiont szedek már több mint egy hónapja,de egyik ismerősöm az Inofolicot ajánlotta. Érdekelne hogy lehet e a Femibionnal együtt használni? Tapasztalatok?
2015. nov. 11. 12:50
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Lehet együtt szedni.Én Laparoszkópiás műtét után szedtem a Inofolicot.Nálam is endot találtak.

De ha adhatók egy tanácsot a myo inositol + folsav is ugyan olyan jó és olcsóbb.

2015. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Te mennyi időn belül estél teherbe?
2015. nov. 12. 11:38
 3/10 anonim válasza:

Sajnos nem estem teherbe azótta se.Túl vagyunk két inszemináción és most készülünk a lombikra.

Valakinek segít a készítmény valakinek nem.

Ja és ha nem erőltettem a Lombikot még mindig inszemináció lenne.Ami nálunk szerintem nem mindegy mert épp azért kell a lombik,hogy minél hamarabb sikerüljön és ne jöjjön vissza az endo.Persze a lombik se 100% os hogy egyből sikerül,nagyon bizom benne azért hogy sikerül.Probálok pozitív maradni ami nem mindig könnyű.

2015. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Drukkolok Nektek! Nekünk januárig adtak időt,aztán lombik pont ezért, mert rohamosan jön vissza az endo...és így műtét után van még esély spontán. Elég ijesztő számomra is :(
2015. nov. 13. 12:33
 5/10 anonim válasza:

Én is drukkolok nektek,hogy ne kerüljön sor a lombikra.Most érzem milyen nehéz is igazán lelkileg ezt végig vinni.

Egyébként hallottál már alternatív gyógymódról endo miatt?

Pl táplálkozás terén,hogy nekünk mit nem szabad enni.Nagyon sokan csinálták ezt mellette tornáztak Arwen torna.Nekünk nem ajánlott az Aviva bár én voltam egy 4 órás foglalkozáson és ott a lány aki tartotta csak annyit mondót ha nem erős a menszim akkor csinálhatóm.Ebből 2 gyakorlatot nem végzek,mert fáj tőle a csípő csontom de a többi gyakorlat jó.

2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam mindenfélét... Én gyógynövényteákat fogyasztok: cickafark és palástfű. (2 hétig cickafark, aztán jön a palástfű) Rendszeren sportoltam mielőtt kiderült az endo, most váltottam enyhébb jógára. És párommal nyártól aloeverás termékeket használtam. Amit tudok megteszek. Az étkezési szokásaim nehéz változtatni,húst-hússal eszek,imádok enni. Tornán kívül nem használsz mást?
2015. nov. 16. 19:13
 7/10 anonim válasza:

Ezek nagyon jók :)


Járok pár hónapja tornázni aerobik+ jóga.Én nem szedek semmit a terhes vitaminom kívül.Nálam ez a palástfű cickafark bekavart anno a ciklusba azóta semmi ilyen készítményt nem használok.

2015. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :) Azért ha történik Veled bármi új jelezz, érdekel :)
2015. nov. 16. 20:57
 9/10 anonim válasza:

Persze írok :)


Nektek meg hajrá :)

2015. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy álltok? Mi a helyzet felétek? Nekünk sajnos spontán eddig nem sikerült,így tegnap megkaptam az injekciókat, jövö héttöl kezdem szúrni. Nagyon izgulok...
2016. jan. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!