Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ajánlanátok jó nőgyógyászt...

Ajánlanátok jó nőgyógyászt Miskolcon?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aki nem röhög ki, ha hőgörbét is viszek, és akivel végig tudom vinni a kivizsgálásokat, ha szükség lenne rájuk. Olyan tapasztalat is jöhet, hogy kihez NE menjek... Köszönöm!

2015. nov. 16. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Dr. Gubás Pétert ajánlom, nagyon jó orvos, kedves, lelkiismeretes, nála szültem, igazán jó szakember, a Semmeilweisben van rendelése, de magánrendelésre is lehet menni hozzá.
2015. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előttem szólót, Gubás doktor.
2015. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr. Kocsis Norbert Csaba, a legeslegjobb, akit csak ismerek. Számomra ő a tökéletes orvos.

[link]

2015. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gubást sokan szeretik, de valahogy nem tudok bízni benne, pedig igazán személyes tapasztalaton nincsen, de egy barátnőm orvosa volt, aki a 36-ik hétben veszítette el a picit. Talán, valószínűleg semmi köze ehhez a dokinak, de olyan rossz érzésem van, ha Gubást emlegetik... nem tehetek róla...


Kocsis Norbert milyen idős? Ő a megyeiben van, ugye? Nála szültél? Ha van kedved, írj róla! Köszi!

2015. nov. 16. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, a megyeiben van, olyan 35-40 körülinek saccolom, nagyon rendes, nem úgy beszél az emberrel mint a legtöbb orvos, nagyon közvetlen, humoros, nyugodt, engem is megnyugtat az ő higgadtsága. sajnos nem nála szültem, mert többen elriasztottak a megyeiben való szüléstől, de nagyon megbántam. ha lesz legközelebb, csakis őt szeretném, biztos vagyok benne, hogy vele jobb szülésem lett volna.
2015. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Gubásnál szültem tavaly. Ha újra babát várnék, szintén hozzá járnék. Maximálisan megbiztam benne, mindig nagyon korrektül elmondott mindent, és főleg, mindig megnyugtatott - elég parás kismama voltam. Ebből adódóan sokszor felhivtam, ha bajom volt, ha kérdezni akartam, nagyon segitőkész és kedves volt velem.

Csak pozitivan tudok róla nyilatkozni, jól döntöttem, hogy annak idején őt választottam.

2015. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!