Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk, de a nőgyógy...

Babát szeretnénk, de a nőgyógyászom döntésével nem értünk egyet. Ajánlanátok jó nőgyógyászt Budapesten? Részletek lent.

Figyelt kérdés
PCOS+IR-es vagyok, ezen kívül alacsony a progeszteron szintem, és állandóan barnázok. A nőgyógyászom eü. kaparást csinálna a megvastagodott méhnyálkahártya miatt, az endokrinológusom (MM) szerint bőven elég a progeszteron pótlása is, a nőgyógyásznak tudnia kell, hogyan hozzon meg nálam egy rendes vérzést. A nődokival pedig nem jutok dűlőre. Az ismerőseim és az endo doki szerint sem javasolt fiatal korban, még nem szült nőkön küretet csinálni. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Köszönöm.
2013. szept. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én az MM-es doktorra hallgatnék. Oróbáljátok ki progi pótlással. sajnos nem biztos hogy azzal egyáltalán sikerülni fog.
2013. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 3as kezelést mióta tartod?
2013. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az MM-es dokidat, hogy ajánl-e nőgyógyászt. Úgy tudom, rajtuk keresztül is elérhető egy-kettő, és akkor összedolgoznának és nem széthúznának. Semmi esetre sem választanék küretet.
2013. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem vállalnám a küretet! Annak lehet utóhatása még a leendő baba beágyazódására is! Nehogy egy életre eltoljon a doki!

Esetleg a G1 Intézetben Dr.Szőnyi Györgyöt javasolnám, ha anyagilag megengedhetitek. Ő tisztában van a PCOS-IR-rel és elfogadja a MensMentisesek javsalatát és kezelését is!

Csak ugye ő magánban vezet szülést és az ő tarifája+a magánban szülés nem két fillér, de megéri. A vele dolgozó szülésznő is nagyon profi és rendes!

+ a MM-ben sem lesz kevés a terhesség nyomon követése, vércukorterhelés, étkezés utáni vérvételek díja, konzultáció sem. De gondolom a babáért mindent!

Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!

2013. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat! Az elején vagyunk még: mindössze 1,5 hónapja kezdtünk el utánajárni. 1 hete voltam először az MM-ben (a labort leszámítva), tehát a kezelés is csak egy hete tart! Akkor kitartok amellett, hogy ne engedjem a küretet. Csak hát azt gondoltam, hogy ő az orvos, csak tudja, mit kell tenni, de én nem szeretném kockára tenni a teherbe esés lehetőségét, amúgy sem vagyok egyszerű eset. (Van még prolaktin termelő hipofízis adenomám is)
2013. szept. 19. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeznék egy másik orvost, de ha ő is küretet javasol, akkor egyértelmű.
2013. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!