Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Harmadik babát szeretnénk,...

Harmadik babát szeretnénk, nem jön össze egy jó ideje. Az orvos szerint (nem endokrin doki) tuti, hogy petevezeték elzáródásom van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az első kettő gyermek is császárral született, erre alapoz. Egyéb érékeim nem kirívóak, éhgyomi glükóz szint felső határon billeg. Szerinte ez okés. Tanácstalan vagyok.
2015. nov. 18. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:

1. A császarral szülésnek mi köze a petevezeték-elzárodáshoz?


2. Miböl gondolja ezt, és miért nem küld el megfelelö vizsgálatra, ha megalapozottnak látja?


3. Miért nem keresel egy másik nögyógyászt, aki nem csak odadob valami ötletet, minden alap nélkül?

2015. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akár petevezeték elzáródásod is lehet.

Mióta nem jön össze?

Nekem azt mondta a nődoki, hogy egy év után csinálnak petevezeték átjárhatóságit, de ha akarom, akkor akár már fél év után is megcsinálják. Persze ha nincs más gond, és azért erre gondolnak.

2015. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem magándoki (nem fizetek neki), akihez járok, és nem javasolt senkit(nem akart sztem), aki kórházban a vizsgálatot meg tudná csinálni.Van esetleg olyan orvos, akit ismertek és meg tudja ezt a vizsgálatot oldani? Vagy az egészet hagyjam egy alapos hormonvizsgálat utánra?
2015. nov. 18. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek sem jött össze császár után a baba, az összenövések miatt.Neki beültetéssel sikerült csak.
2015. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj... ettől nem lettem nyugodtabb... én azért reménykedem, hogy nem ez a gond. Taln az égiek segítenek.
2015. nov. 18. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az orvos a nőgyógyászod, akihez egyébként is rendszeresen jársz? Akinél szültél?
2015. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a cukrod a felső határon van, csináltatnék egy terhelt cukrot és inzulint, meg csak úgy pajzsmirigy panelt is. Na meg méh uh-ot is.
2015. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kitti85 ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok. Március óta nem védekezünk. A fiaim 4 és 2.5 évesek. Hétfőn voltam magán dokinál rászántam magam hát van baktériumom, méhnyak gyulladásom és jó kis méhszájsebem is, a phm pedig gyatra. Remélem ezek okozzák a gondot és ha rendbejövök sikerül. Amúgy semmi panaszom nem volt csak annyi hogy pecsételek mensi előtt és után. Nekem természetes szüléseim voltak és az elsővel teljesen szétrepedtem belül, gondolom e miatt is lehet csúnya méhszájsebem...
2015. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,a doki a rendszeres orvosom (volt eddig)...nagyjából levegőnek néz...
2015. nov. 18. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne a petevezeték záródás 2 gyermek születése után, bár felfázások, gyulladások is okozhatják. Szerintem felesleges várni. Nekem volt nyáron ilyen vizsgálatom, magánban kb. 5 perc volt és ultrahang vezérelt volt, semmi rossz élmény pikk-pakk.

A terheléses cukor mindenképp érdemes, bár manapság azt mondják, hogy sokkal inkább anyagcsere probléma az inzulinszint emelkedés, mintsem meddőségi...

2015. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!