Bea@ kérdése:

Mennyi idő, hogy teherbe essek petevezeték átfújás után?

Figyelt kérdés
10 éve próbálkozunk babával, a páromnál minden rendben van, nekem volt júniusban petevezeték átfújásom és sajnos még nem estem teherbe.
2015. nov. 3. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elzáródás volt a probléma, akkor ez önmagában nem növeli az esélyeket. Hogy áll a ciklusod? Milyenek a hormonjaid? Több tucat dolgot együtt kell nézni, hogy kiderüljön, miért nem jön a baba.
2015. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És ezen kívül nálad minden rendben? Milyen vizsgálatokat csináltak?

Párodat is kivizsgálták?

2015. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
El volt záródva mindkét oldali petevezetékem. Ami a petevezeték átfújás előtt kell vizsgálat azt mind megcsinálták. Vérvételtől kezdve mindent. Az orvosom azt mondta az elzáródás volt az oka hogy nem estem teherbe. De azóta se semmi.
2015. nov. 3. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Vérvétel ok, de pl hormonvizsgálat is volt? Peteérést is néztek?
2015. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, minden megvolt. 8 hónapig a meddőségire jártam vizsgálatokra.
2015. nov. 3. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
inzulint is néztek? TSH-t is? PCT teszted is volt?
2015. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket is megnézték. MindenMinden rendben volt ezekkel is. Egyedül az hogy a petevezetékem nem volt átjárható. De azon is túl vagyok.
2015. nov. 4. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondtak h attol h átjárható még nem biztos hogy funkcionál... Mint pl nálam az egyik. A masik meg zart. Az is marad...
2015. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párod kivizsgálása?

Összeférhetetlenségi vizsgálat-nem biztos hogy ez a pontos neve, de vérvizsgálat, hogy nektek kettőtöknek lehet e gyereke?

2015. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugy van, ahogy a 8-as valaszolo irta, attol meg, hogy atfujtak, nem biztos, hogy mukodik! A petesejtet a petevezetekben levo csillos nyalkahartya hajtja a meh fele, es akinek ossze volt tapadva, annal gyakran tonkre vannak menve ezek a csillok. Ilyenkor a lombik tudja athidalni ezt a problemat!
2015. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!