Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélés vagy missed ab. után...

Vetélés vagy missed ab. után kinek mennyi idő után sikerült újra a baba?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot vártunk és a 3.ba sikerült,sajnos az se indult zökkenőmentesen,de már 6 éves és van még 2 kisebb testvére is
2015. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Befejezett vetélésem volt egyik héten hétfőtől, szerdán egyben kilökődött az embrió(9hetesen), péntekre be volt záródva a méhszáj és teljesen kiürültem. ez pont akkor volt, mikor meg kellett volna jönnie. Véreztem szombatig, a dokim azt mondta, már lehet házaséletet élni a vérzés elmúlásakor.


Azt is tanácsolta, hogy ne az első hónapban akarjak újra teherbe esni, mert nem fogom tudni követni a hcg-t és beleőrülök a tesztekbe.:) Első hónapban még pozitív volt egyébként, de utána már nem. Végül kétszer jött meg utána (5 és 4 hétre rá) és azóta sem.


most vagyok 24 hetes kismama, de nekem a két terhesség között minden vizsgálatom megvolt, így kiderült, mi okozta a vetélést, és könnyedén vágtunk bele az újabb terhességbe, kezelés alatt állok, nyugodt szívvel.:)

2015. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 20 hetesen volt a vetélesem, de semmi ok nem derült ki hogy mi történhetet. Azóta lassan már eltelik félév, kaptam clostit két hónapig szedtem, szedtem méhpempőt már mindent és nem sikerül a baba:( Megkérdezhetem, hogy neked mi okozta a vetélést? Voltam már endokrinológusnál is aki azt mondta a TSH értkemre, hogy rendben van. Tanácstalan vagyok nagyon !
2015. nov. 24. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab után. a 3 hónap leteltével, a 2.hónapban.
2015. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írhatok privit neked?
2015. nov. 24. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
persze! segítek, amiben tudok:)
2015. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csirot válasza:

2014. február 7-én volt a missed ab műtétem (12 hetesen). 3 hónap pihit javasolt a doki, ami én még kitoltam 1 hónappal. Végül ezt követően a második próbálkozós hónapban sikerült teherbe esnem. Az első szívhangot akkor láttuk meg, amikor az első babánknak meg kellett volna születnie. A második babánk egészségesen, problémamentes terhesség után, 2015. március 28-án jött világra, és most épp békésen alszik a szobájában :)

Az, hogy az első babánk miért hagyott itt minket, sosem fog már kiderülni, de elfogadtam, hogy okkal történt így.

[link]

Itt találtam segítséget a lelki feldolgozáshoz, továbblépéshez.

2015. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!