Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt valaki ugy hogy a baba...

Volt valaki ugy hogy a baba progeszteronpotlas segitségével spontan sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon érdekes dolog történt velem és nagyon nagyon ideges vagyok ki kell irjam magambol.Átestem 2 HSG-n eahol hol az egyik hola a másik petevezetőm volt átjárható.Aztan egy laparoszkopiás után kiderült endometroizusom sincs...késöbb megtudtuk PCO-s sem vagyok..Eljöttünk a BMC-be Szücs doki szerint minden eredményem jo,a pjzsmirigy kicsit alulmüködött de már az is rendben van.Ugy volt hogy kezdjük a lombikot augusztusban,de közben elmentünk nászutra,hévizről(a csodató :) ) ugy jöttünk haza,kicsit barnaztam,majd halványpozi teszteltem,Vérvételekbők kiderült emelkedik a hcg..minden happy.Akkor lecsokkent a hcg..picur felszivodott.Doki tanacsara januarba vágunk ujra bele.Multheten barnaztam,doki megvizsgált(az itteni vidéki akinek könyörögtem augusztusban nem e lehetne valami tamogatas...utro vagy duphaston...erre ő azt mondta ha meg akar maradni megmarad ha nem akkor nem,nem irt fel semmit) A heten kiderült a progeszteronom nagyon keves,ezért van a barnazam már egy hete.Most felirt egy progeszteron exeltis nevü gyogyszert,hogy elmulik a barnazas,de csak a kövi ciklusnban szedjem...Mit csináljak most barnazok...annyit ultem a net előtt és rájöttem ha a progeszteron nincs rendben nincs az a nő aki teherbeesik....kérdeztem a dokit ez igy van,lehet a multkor is megmaradt volna...teljesen kivagyok..lehet nem is a lombikra van szülségem?lehet elég lesz egy kis progeszteron potlás?Nekem kell nyomoznom,hogy ami bajom,és én dobom fel az ötletet a dokinak? Fuu kiakadtam...
2015. nov. 28. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Progi pótlással első hónapban sikerült a baba. Ismerős ahogy kiderült, hogy terhes, azonnal nézték a hormon szintet, alacsony volt a progeszteron. Hetente nézték, folyamatosan adták a pótlást, hamarosan szül.

Cserélj orvost.

2015. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem hiába pótolták, spontán nem estem teherbe. Inszeminációval viszont elsőre. Ismerősöm spontán esett teherbe, 2 gyerekük van, mind a kétszer úgy volt, ahogy előző válaszoló írta: vizsgálták, pótolták és minden rendben.
2015. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet veled Kérdező?

2018. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!