Vannak itt pcos-s nők?

Figyelt kérdés

Lett közületek gyereke valakinek?


22 éves vagyoj pcos-m van màr régóta tudom kb 6 éve de nem kaptam gyogyszert semmit csak azt mondtàk az t mondtàk az orvosok hogy fogyjak le aztàn majd rendeződik a dolog addig nem irnak gyogyszert amig nem adom le a felesleget (kb 30kg van rajtam plusszba)


Most kezdtem el a diétàt nem rég mozgok is naponta több mint fél oràt remélem sikerül leadni a felesleget



Még gyereket nem szeretnék mert még pàrom sincs hozzà de 5 éven belül azért jó lenne màr szeretném ha lenne



Kivàncsi vagyok nektek sikerült e baba és hogy mennyi időre spontàn vagy gyogyszerrel stb...ti is tulsulyosak vagytok voltatok? Fogyàd utàn helyre àll a menszesz? Nekem nagyon rendszertelen miota menstrualok kb evente 3-4szer jott meg de most kb egy eve mar semmi...

A szőrösödés is kikészit a pajeszomnàk az arcomon az allamon a bajuszomon...neha mar nem is erzem nőnek magam borzaszto...


Tehat örülnék ha irnatok jol esne hallani tobb sztorit tobb infot a "gyogyulasrol" sikerekrol esetleg...



Telefonrol irtam bocsi a helyesirasert....


2015. nov. 30. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
gyógyszer nélkül nem fog menni,hármas kezelés.
2015. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Milyen dokinál voltál? Milyen gyógyszert nem volt hajlandó felírni? Ezek fontosak. PCOS alapbetegsége az inzulin rezisztencia, amit hármas kezeléssel lehet kordában tartani. Endokrinológus szakterülete, nem nőgyógyászé és nem háziorvosé. Két utóbbit messzire kerüld el ezzel a problémával, mert jó eséllyel félrekezelnek. Endodoki elküld rendes kivizsgálásra, és meghatározza milyen és mekkora adag metforminra van szükséged, a többi rajtad múlik. :-) Mivel nagy a túlsúlyod, nem mindegy milyen diétát alkalmazol, és mit mozogsz. Szerintem érdemes lenne szaksegítséget kérned dietetikustól.

Sokan vagyunk ezzel a betegséggel, és előbb-utóbb szinte mindenkinek sikerül a baba, kitartás és türelem (na meg egy hozzáértő doki) kérdése. :-)

2015. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ittvagyok èn. ☺dièta ès mozgàs nekem elêg volt. 1 èv alatt lement 8 kg. Bàr nem voltam túlsúlyos.65 ről 57-re fogytam. Rendszeresen kezdett megjönni bàr eleinte össze-vissza. Vokt 27-30-33napos ciklusom.aztàn 3 hónapig megjött 30 napra ès a 3. Ilyen hónapba spontàn terhes lettem. Olyan ovus tünetem volt mint mèg soha azelőtt ìgy napra pontosan tudom mikor estem teherbe.16 hónapos a fiam. Ha nem olyan rosszak az èrtékeid elèg lehet a dièta ès mozgàs.de az orvos tudja hogy mi kell.persze hozzàèrtő szakemver.endokrinológus.
2015. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!