Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitiv lett két terheségi...

Pozitiv lett két terheségi teszt de van egy 87 mm-es cisztám a petevezetéken. Lehetséges is teherbe esni?

Figyelt kérdés
Pizitiv lett 2 teszt és nagyon félek mert a doki azt mondta h rajta van telyesen a petevezetéken ez a ciszta és lehetetlen teherbe esnem...ez lehet akkor méhen kivüli terhesg oka? nagyon izgulok.kb egy hete voltam nála és az ultrahangon nem látott semmit

2015. dec. 5. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
a ciszta miatt lehet álpozitív a teszt.
2015. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már azelött is teszteltem és negativ volt
2015. dec. 5. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor kell ujra menned uh.ra? Eros 2 csikos a teszted?
2015. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ekkora cisztat mar muteni kellene. Ha gondolod, tudok jo onkologus nogyogyaszt Budapesten.
2015. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már meg van h mikkor mütik 14 -kén de ha terhes vagyok akkor sztem nem fogják,szerdán megyek és rögtön mondom a dokinak.A csik az elsö teszten és a másodikon is nem hallvány piros,hanem rendesen...na nemtudom.szted lehetséges h terhes vagyok? vagy ne éljem bele magam
2015. dec. 5. 17:00
 6/13 Manka68 ***** válasza:
A teszt kb két héttel a fogantatás után lesz pozitív. (cisztától nem lesz az). Ultrahangon ilyenkor még nem látszik semmi. A kérdés tehát az, hogy mikorra nem vártad a mensesedet, mikor teszteltél, és mikor voltál UH-n. Ne idegesítsd magad fölöslegesen.
2015. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En a helyedbe tesztelnek megegyet es ha az is pozi akkor elkonyvelheted,hogy terhes vagy :) Cisztatol lehet nagyon halvany pozi de lehet roszul tudom. 3# voltam
2015. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
''telyesen''?
2015. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) 2-án kellet volna h legyen a meneses,még nem sokat késik.és most hétfön voltam uh-n és ott még nem látszott csak az orvos mondta már akkor h most kell már h megjöjön a menses.Én azért gondolom h nem lehet terheség mert a dokim azt mondta h igy szinte természetes uton lehetetlen teherbe esnem :(
2015. dec. 6. 11:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert rajta van a petevezetéken ez a ciszta
2015. dec. 6. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!