Hogy van ez? Orvos szerint uh-n van peteérés 21 mm tüsző, de az LH teszt teljesen negatív?

Figyelt kérdés
Clostybegyt-et szedtem,most vagyok a 14 napon,tegnap szép nagy tüszőt látott a doki (21 mm), meg egy 16 mm-t is, de az LH teszt totál negatív.Lehet ilyen? Attól félek, hogy az nem is tüsző hanem ciszta,amit a closty okozhat...ez hülyeség? Már ez a 2.clostys hónapom volt,az elsőnél is így jártam,baba nem lett.Hormonjaim már jók.Volt már valakinek ilyesmi?
2015. nov. 27. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az lh teszttel, nem mindenkinek válik be, pl. nekem se. Az a valós, amit a doki látott, akciózzatok a napokban. Nem kesz ciszta, ne aggódj, szépen meg fog repedni a napokban. Hajrá! :)
2015. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Most még biztosan tüsző. Akkor válik cisztává, ha nem reped meg. Tüszőrepesztő szurit nem kaptál? Mert az megoldaná a problémát. :-)

LH teszt lehet fals negatív, ha túl sok folyadékot ittál, vagy rossz napszakban nézted.

2015. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szurit nem kaptam...még...Én is gondoltam, hogy nem biztos az az lh teszt, na de ennyire? olyan hihetetlen,s mennyi pénzt áldoz rá az ember...no mindegy.köszönöm a válaszokat, reménykedek.
2015. nov. 27. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, régi a kérdés, én is így jártam, LH teszt negatív volt végig, kb. 5 napig teszteltem, éreztem is a tüszőt a petefészkemben, aztán addig teszteltem, amíg el nem múlt a nyomás, de sose volt pozitív a teszt. (Már bevált tesztet használtam.) Nem repedt meg, doki úgy fogalmazott, hogy "összeesett" a tüsző, szóval csökkent a mérete. Következő hónapra eltűnt.
2017. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!