Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit szedhetek hogy sikerüljön?

Mit szedhetek hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

6. hónapja próbálkozunk a babával, már szültem egyszer, akkor 3. hónapra összejött, tehát tételezzük fel hogy egészséges vagyok.


Most ovu tesztet is használok, hőmérőzöm, a hőgörbém alapján van peteérésem. Mensi előtt 1-2 nappal elszoktam kezdeni barnázni, de csak nagyon minimálisan. És általában 5-6 napig van meg, normális intenzitással...

ebben az esetben szedhető az ovuig E vitamin? mondjuk két naponta egy 400 mg-os?

Illetve ihatom a cickafarkot, palástfűt?


2015. dec. 15. 09:16
 1/10 Diana901 ***** válasza:
Szia! Szedheted egész ciklusban az E vitamint,halolaj kapszulát,c vitamint,terhes vitamint,folsavat,teázhatsz is,(ha pontosan betudod saccolni a pét)és probáld ki a gyogyszertárban kaphato protein port. Napi 1-2 ihatsz belöle. Csak fehérje,szoval nem árt! És sok sikert!! :-)
2015. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cickafark és palàstfű teàt ittam, szedtem 2 naponta 400mg E vitamint (a pàrom is), vasat, folsavat, omega3-at, c vitamint, d vitamint, multivitamint. Hasznàltam ovutesztet, mértem hőt.
2015. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2: múlt időben beszélsz...ezek szerint meghozta a kívánt eredményt? mennyi idő után?


1: a protein minek? :) elég sok tejterméket fogyasztok, és húst is bőven, szóval ha a fehérje miatt akkor nem biztos hogy szükséges

2015. dec. 15. 11:57
 4/10 Diana901 ***** válasza:
Neken a dokim javasolta,mondván h az élelmiszerekkel nem tudunk elegendöt bevinni a szervezetbe. Szerintem egy probát megér ;-)
2015. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, indokolt a múlt idő, 28. hétben vagyok :)


2. éles hónap sikeres volt, de előtte màr kb. 1 évvel teàztam. Gondok voltak a ciklusommal. A 3. hónapban màr minden rendben volt (ovuteszt, hőgörbe volt, hogy tudjam követni az eredményt) utàna pedig folytattam a teàt, meg minden màst, hogy ne romoljak el megint, közben pedig hónapról hónapra halogattuk a babavàllalàst :)

2015. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és a fehérjét a lombikosoknak, inszemeseknek is mindig ajànljàk.Nem néztem utàna, hogy miért.
2015. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi. a teákat éhgyomorra kellene inni?
2015. dec. 16. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
1 ek. teafüvet forrázz le 2 dl vízzel, azt 10 percig hagyd állni, utána melegen, vagy langyosan, lehetőleg édesítés nélkül, vagy maximum mézzel idd. Éhgyomorra, utána még kb. fél óráig ne egyél és ne igyál semmit. Fém ne érjen a főzethez (nem tudom, hogy ez babona-e, én betartottam, ne ezen múljon a dolog :) ) Ha több bögrével iszol egy nap, akkor előtte-utána fél óráig ne egyél/igyál. A cickafark a ciklus 1. napjától mehet, ha tudod hogy mikor van az ovu, akkor addig, ha nem tudod, akkor a 14. napig. Cickafarkat nem szabad inni, ha pozitív a teszt, tehát amíg nem jön meg, addig a palástfű teát idd. Ha pozitív a terh. teszt, akkor a 12. hétig ihatod a palástfű teát, segít a progeszteron termelésben. Cickafarkat ne igyál, ha PCOS gyanús vagy, vagy hajlamos vagy cisztásodásra, mert azt fokozhatja.
2015. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ment a zöld kéz mindenkinek
2015. dec. 16. 18:53
 10/10 A kérdező kommentje:

volt egy cisztám az előző terhességem előtt, de felszívódott a magzat 10 hetes korában...akkor ne igyam?

PCOS nincs bár régebben elég szabálytalanok voltak a ciklusaim, de már jó ideje most 28-30 naposak.

2015. dec. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!