Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék hogy...

Segitséget szeretnék hogy tudtok e segiteni hogy mut tegyek hogy sikerüljön a baba már probálok kevesebbet streszelni is szetintetek még mit rehetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tanulj meg helyesen írni és fogalmazni.
2015. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, és szexelj sokat!! Hány éves vagy?
2015. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stresszelés helyett mondjuk szexelhetnél...például
2015. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Annyira jellemző hozzászólások. A nagyokosok...Nem nyelvtanról kérdezett.

Az hogy próbálsz kevesebbet stresszelni az már egy stressz. Ezen kívül hány éves vagy? Mióta próbálkoztok? Lehet hogy érdemes lenne kivizsgáltatni magadat, hormonok stb.. hátha ott csúszik el a dolog.

2015. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel az ilyen válaszokbol nem kérek és én tudok irni ha nem tetszik nem kell elolvasni és válaszolni ennyi
2015. máj. 21. 11:00
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy meg dokinál voltam mindent rendben talált és van már 2 gyerekem
2015. máj. 21. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg van már két gyereked, akkor tényleg nem tudom, mit kell stresszelni, hiszen egészséges vagy. Szexeljetek gondtalanul, élvezzétek, hogy nem kell bajlódni a védekezéssel, és ha összejön, összejön, ha nem, meg ott a két gyereketek.
2015. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!