Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát tervezünk mostmár június óta eddig sikertelenül.31 naposak a ciklusaim. Eddig Max +-1 nappal tolódott el néha, de ez is ritkán fordult elő, szóval jobbára időben volt mindig meg a menstruációm.2 hónapig csináltunk ovulációs tesztet is az rendben volt most viszont a múlt héten csütörtökön (dec.10ën)kellett volna megjönnie viszont a mai napig semmi.Már másnap reggel csináltam egy olcsó tesztet ami negatív lett.Gondoltam elhamarkodott volt a teszt várok még.Tegnap este 6 körül csináltam egy clearblue digitális tesztet de az is negatív lett.Az arcomon az utóbbi időben Max 1-2 pattanás ha kijött, most viszont egyre több.Néha hajnalban arra ébredek hogy éhes vagyok,ami átmegy émelygésbe,hányingerbe.Néha viszont étvágyam sincs.Fejfájás,mellfájdalom,alhasi fájdalom is néha van (néha mindjárt megjön érzés, de semmi).Viszont nincsenek akkora fájdalmaím mint általában.A melltartókat nem bírom elviselni,a nadrághoz övet nem tudok használni mert fájni kezd az alhasam ahogy szorít.A mellbimbóím érzékenyek de nem sötétek.Van pár pötty a bimbó udvaron de ennyi.A hangulatom változó hol veszekszik mindenkivel hol állandóan nevetek.Ma pedig azt hittem hogy megjön valami folyást éreztem de csak valami vizes állagú átlátszó valami volt.Ez már a késés előtt óta feltűnt hogy néha van.Anno peteërëskor és mensi előtt mindig volt fehéres folyásom most nincs.Pár napja kB 2 apró pöttyni fehér folyäs volt de azóta sem semmi.

Mit gondoltok teszteljek újra? mennyit várjak vele?Lehetséges terhesség? Vagy valami más lehet az oka?Járt már valaki hasonló helyzetbe?Mit tanácsoltok? Külföldön élek itt másként vannak a nőgyógyászati időpontok oda csak háziorvos által vagy csak pozitív teszt esetén lehet eljutni. Válaszokat előre is köszönöm.



#de.
2015. dec. 17. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek már kikéne mutatnia a tesztnek ha baba lenne a dologban.. én inkább felkeresném a dokit.. ilyen korán még nincsenek tünetek vagyis ha van is csak 1-2 nem pedig ennyi.
2015. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy nem mehetsz csak úgy nődokihoz..
2015. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt kimondottan nőgyógyász vagy privátba van minimum 40 eurótól vagy a kórházban ahova a háziorvos küld de csak panasz esetén. Ha pedig van pozitív teszted a szülésznőt kell felkeresned.
2015. dec. 17. 23:04
 4/7 A kérdező kommentje:
7 évvel ezelőtt mikor terhes voltam is 8 hetes voltam mire voltak tüneteim.Akkor is csak az tűnt fel,hogy 10 napja késett és erős fejfájások gyötörtek.
2015. dec. 17. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes mármint ahogy kint zajlanak a dolgok... akkor várj egy kicsit és teszt újra.. bár nekem annó kimutatta már a késés napján elég erősen
2015. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VeDi84 ***** válasza:
Vagy esetleg nincs ott egy magán labor, ahol HCG-t tudnál nézetni?
2015. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla 😑
2015. dec. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!