Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem tudok teherbe esni pedig...

Nem tudok teherbe esni pedig nagyon szeretnek. Milyen lehetoseg letezik ilyen problemara?

Figyelt kérdés
A parommal rengetgszer probalkoztunk mar de nem jon ossze. Orokbefogadni nem szeretnenk, mas alternativa erdekelne.
2015. dec. 27. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen kivizsgálásokon voltatok? hormonsorok? spermaanalízis? terhelésés cukor? TSH/FSH/LH hormonjaid?
2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent amúgy hogy rengetegszer próbálkoztatok? mióta próbálkoztok?
2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Korulbelul fel eve probalkozunk de sajnos sikertelenul.
2015. dec. 27. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hónapnyi próbálkozás és az örökbefogadás között azért van még pár lépcsőfok. Esetleg elkezdhetnél hőmérőzni és ovu tesztelni, hogy legyen infód a peteérésedről, aztán ha a következő 5-6 hónapban sem történik semmi, akkor kivizsgálás.
2015. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nézz körül az amazonon
2015. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és mégis milyen más alternatívára gondolsz bölcs asszonyom?
2015. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. lépcső szerintem az LH-tesztelés, én a hőmérőzéshez figyelmetlen voltam pl, így maradt a tesztelés. És az, hogyha nem voltatok együtt eddig 2-3 naponta, csak ritkábban, akkor most legyetek!:)

2. akár mérethetsz is egy 3. és 21. napi progit, prolaktint, tsh-t, ebből egyrészt kiderül, van-e peteérésed, másrészt, hogy a hormonjaid rendben vannak-e.(ehhez írok egy privit)

3. ha egy évig nem sikerül, akkor teljes hormonsor, teljes vérkép, D-vitamin szint, immunológia, genetika. Kb ebben a sorrendben.:)

2015. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
6 honapja probalkoztok????? Es igy ragorcsoltel mar most a sikertelensegre?? Hat en elsore tuti egy pszichologust keresnek aki a fejedben rendet tesz!!!
2015. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi a turelem babyt terem. Egy ev utan javasoljak a meddosegi vizsgalatokat.Tobbiek altal emlitett hormonsorokat,inzulin esterheleses cukor cuccot kiegeszitenem a petevezetek atjarhatosagi vizsgalattal(hycosy -fizezos es hsg). Sztem utana gyogyszeres stimulacio jon , majd inszeminacio,ha az sem hasznal akkor lombik. De ezek sorrendjenel meg nem neztem utana pontosan. De sztem elsonkent en is a drogeriakban kaphato lh tesztet javaslom. Es ha nagyon turelmetlen vagy es tudod finanszirozni akkor magandokit o elobb is elvegzi ezeket a vizsgalatokat mint egy ev;) kedves utolso sztem nem kellene szegenyt bantani. Nem lehet nem ragorcsolni erre. De teny hogy a probalkozasi idok az ismerettsegi koromben :1ho,8ho,10ho,4ev,6ev... szoval nyugi es 2naponta szex;)
2015. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Manka68 ***** válasza:
9-es válaszoló nagyon jól leírta a dolgokat. Ami még kimaradt : első körben a párodnak kellene elmennie spermavizsgálatra, mert az a legegyszerűbb, és fájdalommentes.
2015. dec. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!