Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoldást szeretnék erre a...

Megoldást szeretnék erre a problémára. Ötlet?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon kedves nőismerősöm, aki 15 évvel idősebb volt, mint én, és nagyon kedveltük egymást. Sok hasonlóság és egyfajta összhang volt köztünk, de semmi szexuális kapcsolat nem volt köztünk. Mikor ez véget ért, rájöttem, hogy nekem az idősebb nők jönnek be (gyerekkoromban is inkább a lányokkal játszottam, kamaszkori/fiatalkori szerelmem nem volt). Valaki egyszer azt mondta, hogy ez rejtett anyakomplexus.

Most, ahol dolgozom, a női főnököm – aki idősebb, mint én - kedvel, elfogadott, és a többi női munkatárs is leginkább így viszonyul hozzám. Viszont én kényszerből felvettem egyfajta megközelíthetetlen, már-már bunkó stílust pont azért, hogy még véletlen se kedveljem meg őket, ami nem igazán tetszik nekik – tehát hogy bunkózom -.

Mit, hogyan tudnék változtatni, hogy ne legyek ilyen a nőkkel?



2014. júl. 6. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mit, hogyan tudnék változtatni, hogy ne legyek ilyen a nőkkel?"


Talán ne légy bunkó! Legyél kedvesebb, közvetlenebb velük! Mitől félsz? Ha normálisabb vagy, rád fognak mászni, vagy te fogsz közeledni valamelyik idősebb kolleginához? Amúgy szerintem is anyakomplexusod van amitől rettegsz.

2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, rettegek, mert a munkahely az munkahely és nem ismerkedőhely, valamint mindegyik kollégának megvan a saját élete, és én meg nem szeretnék se magamnak, se másnak galibát okozni a hülyeségem miatt.
2014. júl. 6. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy normális módon - nem bunkón - viselkedsz, még nem kell viszonyt kezdeni senkivel! Szerinted, ha közvetlenebb lennél a normális mértékig, úgy vennék, hogy ki akarsz kezdeni valakivel? Vagy neked tetszik valamelyik érettebb munkatárs, és ezt leplezed a "tartózkodó" tahó viselkedéssel.
2014. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik egyik munkatárs sem olyan értelemben. Lehet, hogy igazad van, hogy normálisabban kellene bánnom mindegyikőjükkel és akkor könnyebb lenne. Köszönöm a tippet.
2014. júl. 6. 21:18
 5/9 anonim válasza:
jézus.nyugi már. add önmagad és nem lesz gond,akkor azt tehetsz az életeddel amit akarsz,vagyis nem kell szexuális kapcsolatot kialakítani egyik munkatársaddal sem és bunkónak sem fognak tartani. amúgy hány éves vagy?
2014. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"vagyis nem kell szexuális kapcsolatot kialakítani egyik munkatársaddal sem".

Nem szeretnék ilyet kialakítani, csak az a baj velem, hogy nagyon ragaszkodó típus vagyok, tehát ha valakit megkedvelek, azt nagyon tudom szeretni - még ha nem is viszonozza. Egyébként 32 éves vagyok.

2014. júl. 26. 20:23
 7/9 anonim válasza:
szerintem az lehet a baj,hogy félsz a sérüléstől.Ne tedd! szeresd meg a nőket,. éld meg az érzéseidet és add önmagad,aki te vagy és ne agyalj! a többi jön magától.
2014. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5ös és 7-es válaszoló én vagyok.ugyanaz a személy csak elfelejtettem oda írni sry.
2014. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sry.
2014. júl. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!