Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnék es ovukor...

Snezykee kérdése:

Babát szeretnék es ovukor szexeltem a párommal védekezés nelkul es belém élvezett. Azonban megjött. Tesztet meg nem csinaltam. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
25 eves vagyok. A párommal eddig nem is gondolkoztunk a gyereken. A telefonomon van egy naptár es sz jelzi h mikor van ovu,a párommal eddig figyelmesen szexeltunk. De pont ovu napján szexeltunk es a párom meggondolatlan volt nem bírt uralkodni magán es belém élvezett. Azutan teljesen bele éltem magam hogy babám lesz, de sajnos megjött. Tesztet meg nem csinaltam.lehetek terhes?
2015. dec. 28. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de minimális a valószinűsége. Ha a menzesz más, mint a megszokott akkor pár nap múlva tesztelj. Egyébként nem vagy terhes. Ovu előtt kell szexelni, akkor van idejük a spermiumoknak elérni az érett petét.
2015. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Megjött,ráadásul nagyon kicsi az esélye,hogy egyből terhes leszel.
2015. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ovu elott kell szexelni?? Mert ovu utan meg van egy termékeny nap en ugy tudom
2015. dec. 28. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ovu előtt és alatt kell, mert 3 nap is lehet a spermium útja.
2015. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attol hogy mit ir a naptar azert meg nem biztos ,hogy ugy van;) Mindenkinek mas a szervezete.. pl nekem 10.napon volt peteeresem es 26 napos a ciklusom.. elvben ugye a mensi elott 14nappal van peteeres.( ha van - neha ki is maradhat) De lehet a lutealis szakaszod( peteeres utanni) hosszabb -rovidebb. Es igen a peteeres napjara mar jo ha ott varakoznak a katonak a vezetekedben. Amugy lehet Lh tesztet venni a drogeriakban az elorejelzi a peteerest. Mikor az pozitiv (vigyazz nem eleg a 2 csik mint a terhesseginel) akkor hajra es az utanna valo nap is. Amugy ha megjott nem hinnem hogy terhes vagy. 1eves probalkozasi ido utan kell csak problemara gondolni 2 egeszseges parnal is. Szoval turelem.;) kitartast es sok sikert. !
2015. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Venni fogok egy ilyen tesztet, szegyenlem , viszont nem tudtam hogy ilyen teszt is van.
2015. dec. 29. 01:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es.A sperma kb 6 óra alatt éri el a petevezetéket és ott akár 3-5 napot is várhat.A petesejt 24 óráig életképes tehát ha peteérés napján szexelsz még simán lehetsz terhes.Kedves kérdező sajnos nem vagy terhes.
2015. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolso !A 4 es vagyok.Igen tudom. Ezert irtam ,hogy a peteeres elotti nap es aznap is szexeljen,biztos ami biztos alapon.Mert a kiskatonak turelmesen varakoznak 2napig is /extrem esetben 5nap is lehet;) / a petesejtre.
2015. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!