Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhat? Szerintetek...

Mire utalhat? Szerintetek melyik a valószínűbb?

Figyelt kérdés

Március 24-én volt az utolsó menstruációm. A ciklusaim mindig szabályos, 28 naposak, éppen ezért tudom hogy a kérdés kicsit korai de a jeleket nem tudom hova tenni. 6 és 8-án is védekezés nélkül voltunk együtt a párommal. Rá 5 napra alhasi görcseim támadtak(az első nap a szeretkezés is elmaradt mert a fájdalom átnyilalt oda is), valamint kissé szédültem, de ezeknek a tüneteknek nem tanúsítottam túl sok jelentőségét ám rá két napra (tegnapra) a melleim feszülnek, érzékennyé váltak, enyhébb fájdalom mellett kényelmetlennek érzem még a kedvenc melltartómat is.

A következő menstruációnak csak egy hét múlva kellene megjönnie. Ahhoz ez a mellfeszülés még túl korai (és normál esetben nem szokott fájdalommal járni sokszor észre sem veszem hogy változna valamit). Viszont terhességi tünethez is még túl korainak tartom, mert a beágyazódás eltart egy darabig...

Szerintetek melyik a valószínűbb?

Volt már valaki aki ennyire korán bármit is tapasztalt volna?

A kérdés csak kíváncsiságból fakad bocsi hogy ilyen hosszú lett :)



#mellfeszülés #előjel #érzékeny mell #Terhesség vagy menstruációs tünet
2015. ápr. 14. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem,nincsenek terhességi tünetek olyan korán és ezek nem feltétlen utalnak terhességre.Lehetsz az ettől függetlenül,de ezekre én nem alapoznék semmit.

A legtöbb nő csak bemagyaráz mindent,mert szeretné a kicsit.A hormonok a 8.héttől termelődnek úgy,hogy rosszullétet okozzanak vagy bármi egyebet.A mell feszülhet,de nem hiszem,hogy ennyire hamar,inkább ha már meg kéne jönni,vagy késik is kis ideje.Nekem feszült a mellem,de biztosan nem akkor,mikor még meg se kellett volna jönnie.

2015. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én második babával nagyon korán éreztem tüneteket (még ha valaki szerint ez lehetetlen is, mert vele nem esett meg), pl. tök ragyás lettem, ami előtte soha nem volt, illetve szúrt a hasam. S nem vágytam tökre babára, tehát nem magyaráztam be. Egyszerűen csak éreztem és pont.

Aztán szépen pozitívat teszteltem a nem várt napján.


Viszont pont nem lehet ebből még tudni! Én sem gondoltam egyből arra, hogy ez bizony terhesség. Megvártam, amíg kimaradt a mensim.


A beágyazódásnak is lehetnek tünetei, enyhe szurkálás, enyhe mellfeszülés. De még ebből sem lehet biztosra megmondani.


Mensid első napján majd tesztelj, ha nem jön meg!

2015. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy (még) terhes, csak keresed a tüneteket, teljesen feleslegesen stresszeled magad. Front van, valószínűleg attól szédülsz, ennyi.
2015. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors véleményeket és tapasztalatot :)

Tesztelni mindenképpen fogok, nekem is gyanús hogy túl korai, de mégsem értem mi mástól lehetne. Amíg a melleim el nem kezdtek "furcsák" lenni, nem is merült fel a gondolat.

De addig is várom a további tapasztalatokat :)

2015. ápr. 14. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Később idetévedőknek... igen, beágyazódás tünetek voltak :)
2015. máj. 3. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy nem bemagyarázza az ember. :)

Van, amikor lehet érezni, és kész. Aki nem hiszi, járjon utána. :)

Gratula!

Vigyázz magadra és szép várandósságot!

2015. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!