Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódás után 3nappal...

Beágyazódás után 3nappal nagyon minimális halvány világos barna, folyásnak nem nevezném, az már a menszit jelezheti?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az is lehet, meg lehet a beágyazódás miatt is, mivel az egy több napos folyamat.
2016. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy mikor volt beágyazódás? Tehát babás vagy?
2016. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a tesztem ma reggel negatív lett,a karkulátor szerint,dec 23-án volt ovum,a beágyazodást dec 31 31 és jav 1.re irta.de holnapra nem várom,és szerintem ez annak a jele!szerinted is?
2016. jan. 5. 09:27
 4/22 A kérdező kommentje:
lemaradt.dec 12-én volt a menszi első napja és 25 naposak a ciklusaim.de ha sikeres lenne ez a honap akkor már pozit kelle tesztelnem?
2016. jan. 5. 09:29
 5/22 anonim ***** válasza:

Lassan akár már lehetne is halvány pozitív, de sokan vannak, akiknek a nemvárt napja után lett az. (Köztük én is, és érzékennyel teszteltem)

Ha szokott minimális halványbarnával indítani a mnstruációd, akkor lehet az is. Ha azért barna, mert kevés alvadt vért tartalmaz, lehetne még beágyazódás is, de ebben az esetben a napokban fel illik mutatni egy érzékeny pozitív tesztet. Lehet még akár egy kisebb progeszteronhiány is...de nem gondolnám, ha ennyire minimális.

És ha nem alvadt vér, hanem esetleg még bűzös is pluszban, nagyobb az esélye, hogy ez valami fertőzés lesz.

2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem büdös,és semmi ilyesmi nincs amit írtál hogy alvatt vér.csak akkor veszem észre minimálisan a barnás folyást ha megvizsgálom a méhszájt.de azis éppen hogy nagyon minimális.
2016. jan. 5. 10:40
 7/22 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy 18.dik napi progeszteron eredményem 20-as lett.erre az orvos azt mondta jó mert 10 felett van.szerinted?
2016. jan. 5. 10:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Hogy vizsgálod meg a méhszájadat?! A 20-s érték az tényleg megfelelő progeszteronnal, mást én sem tudok mondani. (nekem terhesen fogadták el a 11,4-t). Nincs több ötletem a fentieken kívül, Úgyhogy konzultálj nőgyógyásszal, ő többet mondhat, jobban ismer téged.

Kívánom a legjobbakat!

2016. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm,de már barnázok,és holnapra nem vátram,de ez sajnos menszi lesz.
2016. jan. 5. 20:10
 10/22 A kérdező kommentje:
képzeljétek csak nem jött meg,de a tesztem negatív,hozzá teszem soha nem szokott késni,valószinüleg késöbb volt a beágyazodás és azert nem mutat a teszt semmit.de miért volt az a barnás minimális valami a tisztasági betéten?szerintetek akkor még reménykedhetek,hogy baba van a dolodban?
2016. jan. 6. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!