Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyors választ szeretnék. A...

Gyors választ szeretnék. A méhszáj mindig ugyan ott van se lent se fönt, a hormon vérvételek jók, peteérée ovum van. Ezmit jelent?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Jol csinalod a vizsgalatot? Olyan nem hiszem hogy van,hogy mindig ugyanott van :)
2016. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
középső ujjal nézem de nem érzek változást.pedig peteéréskor a nyák igazolja hogy van de a méhszájon nem veszek észre változást.te hogy vizsgálod?
2016. jan. 6. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt is kb egy idoben este kell elvegezni! Ugy csinalom mint Te .Terdeleve majdnem a sarkamra ulve! Nekem ez jott be! Csak siman allva nem erdemes! Vagy az egyik labat leteve kell megnezni vagy guggolva vagy ahogy en szoktam :)))
2016. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felteve* a labat akart lenni :D
2016. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt méhszáj plasztikád?


Előző ciklusban nekem volt tojásfehérjés nyákom,de ovum nem.

2016. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia nem volt méhszáj plasztikám.és érdekes de most van ovum és semmi változás talán annyi hogy most nehezebb elérni.de lentebb nem jön mikor van a peteérés.te honnan tudod hogy nem volt ovud?
2016. jan. 19. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Ultrahanggal nézegettük,onnan tudom h nem volt.

2016. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!