Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafarokfű és diòfalevé...

Cickafarokfű és diòfalevél teáktòl lerövidülhet a ciklus?

Figyelt kérdés
Sajnos elèg hosszasra sikerültek eddig a ciklusaim, 30 napon túliak. Az orvos javaslatára mensi első napján cickafarokfű másnap diòfalevèl teát ittam váltva 14 napig ès tegnapra 24 napon elkezdtem barnázni :/ Lehetsèges ez a teàktòl?
2016. jan. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A cicka beállítja a ciklust: ha hosszú, lerövidíti, ha rövid, meghosszabbítja. Tökéletesít, rendszeresíti.


De ha endomatriózisod, vagy más egyéb, ösztrogéntúltengéssel járó betegséged van, nehogy idd a cickateát!

2016. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én ezen a dión meglepődtem, tudtommal 14 napig kell a cickát, utána meg palástfüvet menzeszig
2016. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmilyen gondom se a hormonokkal sem egyebekkel. :) Nem tudom honnan a diòfalevèl de mèg az orvos aszisztense is òdákat zengett ròla ès mondta hogy neki is rendszertelen mensije volt ès már első hònapban 28 naposra beállt. Szòval ittam de a ciklus második felèben a palástfüvet nem, mert barátcserje kapszulát szedek helyette. Csak mivel rajta vagyunk a babaprojekten mindenre felfigyelek ès fura hogy bár ez az első hònapom a teákkal, màr 24 napon barnázok
2016. jan. 9. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátcserje jó, szedd tovább!


Nekem még a homeopátia is bevált.


Egyik ismerősömnek a cicka csodát tett: két havonta menstruált, majd rögtön az első hónapban teherbe esett a cickától :)

2016. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!