Van itt aki nem várja a menstruációjat január 23- ra?

Figyelt kérdés

Elviekben múlt héten volt pete èrèsem szurkált is a hasam éreztem.alig várom hogy csináljak terhesegi tesztet, nagyon örülnék neki ha sikerülne a baba. Szívesen beszelgetnèk hogy hogyan alakul tesztelésig.

Neked vannak jelek már? Várod te is hogy tesztelj? 😊


2016. jan. 13. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:

Én jövő hét csütörtök-péntekre nem várom, de lehet, hogy előbb is volt ovum 1-2 nappal, mint szokott, mert teszteléssel lekéstem, csütörtökön már negatív olt, szóval akkor, vagy azelőtt lehetett valamikor :) Már várom, hogy teszteljek, ovuteszteket azóta is csinálom, hátha kitolódott esetleg az ovum (bár nem hiszem, mert tegnap és ma színes folyásom volt, ami egy héttel van ovu után. Ha mensi előtt nem lesz vizes folyás, az jó jel :) )

Hányadik próbálkozás? Írj picit többet magadról :)

2016. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:

Pár hónapja próbálkozunk, voltam nőgyógyászaton és azt mondta vékony a méh nyàlkahàrtya, és kell rá egy kis progeszteron, de nem szedtem eben a ciklusban mert nincs a gyógyszertárban, meg is rendeltem de nem hozták meg időben, így ha most nem sikerült akkor el kell kezdeni a progeszteront.


Örülök hogy írtál és köszönöm.

2016. jan. 13. 18:39
 3/91 anonim ***** válasza:
E vitamint próbáltad? :) az is segíti a méhnyálkahártya vastagodását, nekem a 7mm-esből 11 mm-eset csinált, miután elkezdtem szedni :)
2016. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam az E vitamint, és a méh pempőt is. Igaz nem folyamatosan, csak egy, egy ciklusban.
2016. jan. 14. 07:43
 5/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok :)Én is csatlakoznék hozzátok.Én 16.-ára nem várom,de már tegnap óta nagyon görcsölök,és volt egy kis barnázgatásom is,pici piros vérrel :( Vezetek görbét,30.-ára húzta be a ciklus az ovut,de sztem 2.-án lehetett.
2016. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
5.vagyok,visszatérve az E vitaminra,és a méhpempőre tényleg jó,de folyamatosan kell szedni,én az E vitaminból 200 mg-osat szedek/nap,régebben szedtem a méhpempőt is,az is szuper csak én a miómám miatt abbahagytam.Utána kell nézni hogy kell szedni,én mensiig szedtem,és mensi után újrakezdtem.
2016. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:

Én hónap végére nem várom :) E vitamint szedek és ez a 2. clostilbegytes cilusom,hétvégére várható az ovum.Harmadik babánk lenne.


Drukkolok nektek!

2016. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
Kedves 7.válaszoló!Nekem is clostys lesz a következő ciklusom,ha ez a hónap nem jön össze.Te h szeded?5.voltam :)
2016. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös!

7-es vagyok.

5.naptól szedek napi 2-t.Előző ciklusban nem érett 1 tüszőm sem.Most 3 is.

2016. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
Köszi :-) Nekem a 3.naptol napi 2 kell. Kicsit tartok tőle,írjak h cisztat okoz:-/
2016. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!