Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 17 éves vagyok, lassan töltöm...

17 éves vagyok, lassan töltöm a 18at. Már 8hónapja próbálkozunk, de semmi?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmenjek orvoshoz? Nem fog rám furcsa szemmel nézni azért, mert gyermeket akarunk? Ilyenkor milyen vizsgálatokat érdemes csináltatni, kérni? Válaszaitokat előre is köszönöm :)
2016. jan. 20. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

De, furcsán fog rád nézni.

És mindenki más is.

2016. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Mondd, hogy kamu!

Talán iskolát kéne végezni, szakmát szerezni, dolgozni és utána gyereket tervezni.

2016. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg betöltöd a 18-at. Utána elmész az orvoshoz, majd ő továbbküld vizsgálatokra. Biztos hogy furcsán fog nézni, de azzal nem kell törődni.
2016. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 2. válaszoló. A kérdés nem a véleményedre irányult a gyerekvállalással kapcsolatban.
2016. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
valami tünet?rendszertelen menses,túlsúly?
2016. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1 év sikertelenség után javasolt a kivizsgálás. Ott még nem tartotok.


Igen, nagyon furcsán fognak nézni.

2016. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg furcsa, hogy valaki 18 éves kora előtt már gyerekszülésre adná a fejét, de ez a te döntésed. Biológiailag ideális korban vagy hozzá, hogy pszichésen elég érett vagy-e, azt meg ismeretlenül úgysem tudjuk megítélni.

Én azt javaslom, hogy vezess hőgörbét, ismerd meg a ciklusod, tanuld meg kiszámolni, mikor vannak a legtermékenyebb napjaid, figyeld a tested jelzéseit. Ha megfelelő időzítés mellett sem jön össze egy évig, akkor érdemes dokihoz menni. De az is lehet, hogy a pároddal van baj, nem veled. A doki először a férfit küldi kivizsgálásra, mert nála egyetlen, egyszerű laborvizsgálattal kiszűrhető, ha ott van a gond.

2016. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
igen, furán fog nézni. És ha megkérdezhetem, miből szándékozol eltartani a kicsit? Gondolom nem várod el hogy a szüleid, vagy a párod tartson el téged is meg a babát is.
2016. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szakmámat már megszereztem, kitűnő eredménnyel, és dolgozom, mint szakács, mellette estin érettségizek. Párommal együtt élünk, az összbevételünk 140.000 (páromé) 70-80.000 (enyém)
2016. jan. 20. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom h dolgozz annyit, h a gyedre meg legyen az idõtartam. Ezt mindenkinek mondom, nem csak neked. Amúgy tényleg egy évet szoktak várni. Plusz a férfit érdemes elõször vizsgálni. Hõgörbe, ovuteszt jó ötlet elkezdeni.
2016. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!