Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A jászberényi kórházban...

A jászberényi kórházban meddőségi vizsgálat során milyen eljárással csinálják az átjárhatòsági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Jövőhònapban szeretnèm csinàltatni,addig utàna szeretnèk nézni az egésznek,de elfelejtettem megkérdezni,hogy ott konkrètan mivel csinàljàk...
2016. jan. 24. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Zrupkó doki csinálta múlt évben. Magasnyomással kontraszt anyagot juttatnak be és közben röntgenen figyelik, hogy átjut-e a petevezetéken. Kis kellemetlenséggel járt, de kibírható volt. :)

2016. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.màr èn is előre fèlek tőle :) magàn részlegen csinàlta?ha igen mennyit adtàl neki?nekem magàn részen csinàlja majd Dallos.remèlem nem volt elzàròdàsod
2016. jan. 26. 06:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem a magán részlegen, lementünk a röntgenbe, szerencsére nem vagyok szégyenlős típus, ha jól számoltam 5-en voltak még bent a dokin kívül. Nem adtam neki semmit, pár hónap múlva műtött ki belőlem egy miómát, akkor adtam neki egy tizest, magánban csináltunk meg pár vizsgálatot, hogy gyorsabb legyen a dolog. Elzáródásom nem volt, viszont azóta sincs eredmény :(. Utánaolvastam én is, hogy hogyan működik a dolog, hát így utólag kár volt, mert kicsit túlspirázták, egyáltalán nem volt vészes, egy fél percig mintha görcsölt volna a hasam. Kb ennyi:)

Bízom benne, hogy neked sincs semmi akadály. Dallos jó doki, nála születtem 25 éve :)

2016. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn voltam màr sima sztks rendelésen és sajnos nem igazàn haladtink előrébb.màr 2éve szeretnénk,sajnos hiàba.igy hàtha ez majd kiderit valamit.akkor majdnem egy idősek vagyunk,èn idèn leszek 27 :)
2016. jan. 26. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Reméljük utána sikerül neked! Én is magánútra léptem utána, Mensmentisbe jártam/járok. Enyhe IR-t állapítottak meg, amit a berényi kórházban nem sikerült kideríteni. Kaptam gyógyszert, diétázom, rengeteg pénz legomboltak, egyenlőre eredménytelenül. Mi is két éve próbálkozunk, de még két évet adunk, aztán a lombik marad. Nem egyszerű út az biztos, jó kis csapatépítő a kapcsolatokban :)
2016. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!