Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik program vagy örökbefoga...

Lombik program vagy örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Melyik felé fordulnátok, ha természetes úton nem jön össze a baba? Én(nő) örökbefogadnék, a párom lombik programba kezdene. Nyilván megbeszéljük, megoldjuk, csak kíváncsi lennék, hogy mások hogy gondolkoznak.
2016. jan. 24. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelmű lombik. Még ha sokkal nehezebb is. De az a te véred.
2016. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bella169 ***** válasza:
70%

Én két oldalról próbálkoznék. Jelentkeznék örökbefogadásra, úgy is évek mire tanfolyam, papír meg sorra kerülünk a listán.

Addig meg próbálkoznánk lombikkal. Ha sikerül a lombik akkor visszalépnék az örökbefogadástól, ha nem akkor mire lezajlanak a lombikok talán sorra kerülünk.

2016. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen lombik. Az a gyerek úgy az mi gyerekünk, belőle és belőlem, én hordom ki, én szülöm meg.

Ha lombikkal sem lehetne, akkor fogadnék csak örökbe.

2016. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lombik. Azért amit az 1-es és 3-as ír.

Ha valamiért nem lennék képes úgysem teherbe esni, akkor fogadnék örökbe.

2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elsőként lombik, ahogy a többiek is írták, de az is jó ötlet, hogy párhuzamosan el lehet indítani az örökbefogadást is.
2016. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%

örökbefogadás!

szerető otthont adhatsz egy gyereknek akinek ez nem adatott meg pedig megérdemelné.

2016. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha még nincs gyerekünk, akkor megpróbálkoznék (talán) a lombikkal, de ha nagyon megviselne (testileg vagy lelkileg), akkor nem erőltetném (ismerősöm intenzív osztályon kötött ki a második próbálkozásnál, nagyon ritka ez, de bent van a pakliban, ők többet nem is próbálkoztak, inkább örökbefogadtak). Másik ismerősömnél ennyire durva mellekhatásokat nem okozott, de ők is a harmadik után elindították az örökbefogadást. Nekünk már van egy gyerekünk, csoda, hogy sikerült természetes úton, de a második nem akar összejönni, de én nem megyek se lombikra, se semmi hasonlóra. Én annyira vagyok hajlandó, amit a saját orvosom meg tud tenni, de többre nem. Nem bírnám elviselni lelkileg azt a tortúrát, és ezt abszolút megérti a férjem, orvosom is. Ennek több oka is van, hosszú történet. Így mi próbálkozunk, de ha nem jön össze, akkor lehet, hogy örökbefogadunk, de még kivárunk, ráérünk, mert fiatalok vagyunk még nagyon.
2016. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem sikerülne a lombik,azután fogadnék örökbe
2016. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha mindketten egyet értetek abban, hogy ha nem jön össze a lombik, akkor legyen örökbefogadás, akkor párhuzamosan idítsátok.

Mi sajnos egymás után csináltuk és rengeteg időt vesztegettübnk el.

Lombik 3 év, örökbefogadás, már 3,5 éve sorban állunk = 6,5 év

Ez, ha párhuzamosan ment volna, akkor "csak" 3,5 év lenne.

2016. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez attól függ, hogy tudjátok e mindketten 100% egyenrangúnak tekinteni a vér szerinti gyerekkel az örökbefogadást? - Ha igen, akkor vagy párhuzamosan csinálnám a kettőt, vagy az örökbefogadást csinálnám csak. (Nekem egyenértékű a kettő..) - A lombikot, ha tehettem volna se gondolom, hogy belekezdtem volna, nagyon sok negatív hatása van az anyukára...

az orokbe.hu oldalon van sok jó cikk, és sok sorstárs. - Lehet segítséget ad a döntésben ott is néhány dolog...

Sok erőt és békét nektek!

2016. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!