Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik kórházban ingyenes a...

Melyik kórházban ingyenes a lombik?

Figyelt kérdés
Nem esek teherbe ezért mondt lombikot szeretnék de nem tudom hogy melyik kórházban támogatott. Mert nem engedhetem meg magamnak hogy több száz ezret ki fizessek .. De nagyon szeretnék kisbabát . Már 6 éve próbálkozom :(

2015. dec. 11. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól tudom sehol sem ingyenes.

6 éve próbálkozol. Vizsgálatokon túl vagytok mindketten? gyógyszereket kaptatok? Mit javasol a dokid?

2015. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Maga a lombik kezelés több helyen TB alapon megy, de attól még a gyógyszereket ki kell fizetni, az is 100.000 Ft felett van.


Keressetek fel egy meddőségi központot, ahol TB alapon csinálnak lombikot, inszeminációt. Budapesten ilyen pl. a BMC, a SOTE 1, Honvéd kórház, de lehet van több is.


Amit nagyon fontos tudnod! Egyáltalán nem biztos, hogy lombikra lesz szükségetek! Lehet, hogy a kezelőorvos egy más kezeléssel tud nektek segíteni, hogy gyereketek legyen.

2015. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen voltak vizsgálatok .. Ki is derült hogy pco m van ezért nincs peteérésem .. :( most a clostibegyt szedem .. Ez az utolsó hónapon .. És ha nem jön össze akkor marad a lombik ..
2015. dec. 11. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Inszeminációt miért hagyjátok ki?


PCO-sként nem cisztásodsz jobban a clostytól?

2015. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! A Budai Meddőségi Centrum "ingyes".

A gyógyszereket kell kifizetni, a vizsgálatokat, a beavatkozásokat nem!

2015. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok... Nem Ti döntitek el a beavatkozásokat sajnos :/ Ha a doki úgy itéli meg, hogy elég az inszem, akkor az lesz.
2015. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:
Ezzel a betegséggel hármas kezelés nélkül sajnos kicsi az esély az inszem, lombik sikerességére. Endokrinológushoz menj inkább, metformin, diéta és mozgás segítségével jóval nagyobb az esélyetek a babára. Persze csak akkor, ha nincs más probléma csak a PCOS.
2015. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!